REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Widzowie mocno ocenili debiut nowych gospodyń w "Dzień Dobry TVN"

Kilka dni temu przedstawione zostały nowe prowadzące "Dzień Dobry TVN" - Sandra Hajduk-Popińska i Anna Senkara, które już wcześniej współpracowały ze śniadaniowym programem TVN. W środę obie zadebiutowały na antenie. Na Instagramie widzowie zdradzili, co myślą o nowym duecie. Swoje zdanie wyrazili też byli już prowadzący: Filip Chajzer i Anna Kalczyńska.

06.12.2023
14:23
Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk Anna Senkara
REKLAMA

W niedzielę media obiegła wiadomość o nowych prowadzących "Dzień Dobry TVN": Sandrze Hajduk-Popińskiej i Annie Senkarze, które wcześniej współpracowały z porannym programem TVN. Hajduk prezentowała newsy ze świata show-biznesu, a Senkara była korespondentką z Londynu. Po ostatnich przetasowaniach, które miały miejsce kilka miesięcy temu, dla widzów ogłoszenie nowych prowadzących było nie lada zaskoczeniem.

REKLAMA

Więcej o Dzień Dobry TVN przeczytasz w naszym serwisie:

Sandra Hajduk-Popińska i Anna Senkara zadebiutowały w "Dzień Dobry TVN"

W środowy, mikołajkowy poranek widzowie mieli okazję, by ocenić nowe dziennikarki, bo właśnie 6 grudnia Sandra i Anna zadebiutowały w "Dzień Dobry TVN". Większość komentarzy na Instagramie utrzymana została w pozytywnym tonie, a internauci pisali, że dziewczyny poprowadziły program na wysokim poziomie. Dziewczyny, kibicuję. Wyglądacie zjawiskowo; Super się was ogląda; Petarda, świetnie się was ogląda; Jest dobrze, jak na debiut - czytamy na instagramowym profilu DDTVN. Oczywiście momentami zdarzają się w komentarze, w których widać, iż wielbiciele programu tęsknią za starą ekipą DDTVN: Agnieszką Woźniak-Starak czy Anną Kalczyńską.

Kalczyńska i Chajzer o zmianach w "Dzień Dobry TVN"

Anna Kalczyńska swego czasu mocno przeżyła rozstanie z "Dzień Dobry TVN". Nic dziwnego, iż o zmianach i nowych prowadzących wypowiada się w dość chłodnym tonie. Nie będę tego komentować. To nie mój świat już i nie moja bajka - mówiła w rozmowie z serwisem Plotek.pl. W nieco innym klimacie wypowiadał się z kolei były już prowadzący - Filip Chajzer.

W podcaście Wojewódzkiego i Kędzierskiego w Onecie Filip Chajzer przyznał, że "Dzień Dobry TVN" to już nie ten sam program co kiedyś. Mimo wszystko dobrze życzy nowym prowadzącym.

Teraz będzie szczerze i to nie jest tak, że wymiguje się od odpowiedzi. Każdym sukcesem czyimś trzeba się cieszyć. Nawet jeśli się z czymś nie zgadzasz, to ktoś się z tego cieszy. A jak ktoś się z tego cieszy, to świat staje się trochę lepszy. Trochę sobie o tym myślałem, jak dotarła do mnie informacja, kto został nowym prowadzącym. Z jednej strony myślę sobie, no to już nie jest to "Dzień dobry TVN" 

mówił Chajzer.
REKLAMA

Chajzer dodał też, że program kiedyś miał swoją renomę i wartość.

Prestiż tego programu, ta wielka estyma, którą tworzył Edward Miszczak, to jak ten kreował rzeczywistością, kiedy była tam Kinga Rusin. Można było się zgadzać lub się nie zgadzać z tymi wstępami semi-politycznymi, którymi zaczynała program, ale to kiedyś było jakieś, to było wartościowe, o tym się mówiło

podsumował.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA