REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

"Dzień Dobry TVN" zmienia godziny emisji, a to dopiero początek zmian

Niedawno "Dzień Dobry TVN" doczekał się sporych zmian. Pracę straciło pięcioro dziennikarzy związanych z programem, co wywołało niemałe zamieszanie. Od jesieni widzów śniadaniowego formatu TVN czekają też inne zmiany, związane m.in. z porą programu, ale i również merytoryką. Czego fani programu mogą się spodziewać?

18.08.2023
10:52
"Dzień Dobry TVN", zmiany
REKLAMA

Z "Dzień Dobry TVN" pożegnało się w ostatnim czasie aż pięcioro dziennikarzy. Pracę straciła Małgorzata Ohme, Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Niewykluczone, że do programu nie wróci też Filip Chajzer.

REKLAMA

Zmiany emisji w "Dzień Dobry TVN". Od jesieni program kwadrans wcześniej, niż do tej pory

Zwolnienie dziennikarzy ze śniadaniowego programu wywołało sporo emocji. Jak się okazuje, to nie koniec zmian w programie, gdyż od jesieni zmienią się też godziny emisji programu TVN. Jesienią 2023 roku "Dzień Dobry TVN" emitowane będzie codziennie o nowej porze - o 7:45, czyli kwadrans wcześniej, niż do tej pory. Godzina ta będzie stała, a to oznacza, że w weekendy wystartuje przed konkurencyjnym "Pytaniem na śniadanie", emitowanym w TVP 2. Program zaczyna się w soboty i niedziele o 7:55, natomiast w pozostałe dni o 7:30.

"Dzień Dobry TVN" poprowadzą na zmianę trzy pary gospodarzy

"Dzień Dobry TVN" poprowadzą na zmianę trzy pary gospodarzy: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. To spora zmiana, tym bardziej, że w poprzednim sezonie par było o połowę więcej. Od września tego roku "DDTVN" zmieni się również pod kątem wizualnym. Zmiany obejmą wymianę mebli i dodatków w studiu, ale też sam układ studia. Twórcy śniadaniówki przygotowali też dla widzów nową czołówkę.

Warto dodać, że zmiany dotkną też część merytoryczną w programie. Na widzów czeka nowy segment, który ma zastąpić przegląd prasy. Wiadomo, że na antenie pojawią się dziennikarze TVN24. W "5 rzeczach, które musisz wiedzieć o poranku" prowadzący DDTVN omówią razem z dziennikarzami TVN 24 najważniejsze tematy, dominujące zarówno w prasie, jak i telewizji. W "Dzień Dobry TVN" stałym elementem będą też dwa kolejne spotkania, podczas których komentowane będą najbardziej aktualne informacje zarówno z kraju, jak i ze świata. Na antenie będzie można oglądać Radosława Mroza, Joanną Kryńską oraz Dagmarę Kaczmarek-Szałkow.

REKLAMA

Na widzów czekać też będzie kilka starych, ale również i nowych cykli. Na antenie zagości cykl "Dzieci nie ryby", w którym młodzi uczestnicy opowiedzą o problemach związanych ze szkołą. Poza tym pojawi się też cykl "Pełna chata", w którym wystąpi polsko-brytyjska rodzina Clarke'ów z 11 dziećmi. W odcinkach „Pełnej chaty” polsko-brytyjska rodzina pokaże, jak wygląda codzienne życie Dominiki i Vincenta, którzy są rodzicami 11 dzieci.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA