REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Ujawniono nowe prowadzące "Dzień Dobry TVN": "Jest chemia, jest vibe, dwie blondyny"

Gdy wydawać się mogło, że "Dzień Dobry TVN" niczym nowym nie zaskoczy widzów, w niedzielny poranek pojawiła się informacja, iż do programu dołącza nowa para prowadzących. Będą to dwie kobiety. O kim mowa?

03.12.2023
10:53
Dzień Dobry TVN Nowe prowadzące
REKLAMA

Kilka miesięcy temu "Dzień Dobry TVN" ogłosiło spore zmiany w śniadaniowym programie, żegnając aż piątkę prowadzących, m.in. Agnieszkę Woźniak-Starak, Małgorzatę Rozenek oraz Annę Kalczyńską. I choć przyzwyczailiśmy się już do nowego składu prowadzących, teraz do "Dzień Dobry TVN" dołączyły dwie nowe gospodynie, które już miały doświadczenie z popularną śniadaniówką.

REKLAMA

Więcej o "Dzień Dobry TVN" przeczytasz w Spider's Web:

Dwie nowe prowadzące w "Dzień Dobry TVN". Kto dołącza do porannego programu?

Mowa o Sandrze Hajduk oraz Annie Senkarze. Sandra Hajduk w ostatnim czasie była widoczna w śniadaniowym programie, prezentując newsy ze świata show-biznesu. Z kolei Anna Senkara przez lata była reporterką z Londynu, ale prowadziła też wakacyjne wydania programu. Obie współprowadzące nie kryją podekscytowania nową rolą.

Powiem wam, że siedząc tutaj mam przed oczami tą dziewczynę, która miała 15 lat i oglądała ten program, kiedy Marcin Prokop i Dorota Wellman go prowadzili i myślała sobie: Boże, jak ja bym kiedyś chciała być w tym miejscu. I marzenia się spełniają, ale marzenia się spełniają wtedy, kiedy jest ciężka praca. Jesteśmy bardzo dumne z tego, że dzisiaj możemy tu siedzieć, ale tak naprawdę to nie jest o nas, bo myślę, że ta rola przyszła w naszym życiu teraz, kiedy wiem, po co się robi ten program - powiedziała Sandra Hajduk.

REKLAMA

Anna Senkara i Sandra Hajduk zadebiutują w "Dzień Dobry TVN" w środę, 6 grudnia

Anna Senkara dodała, że będzie starała się połączyć obecność w Londynie i Warszawie. Połowa mojego serca bije w Londynie, połowa w Warszawie, w Polsce. Będziemy się starać to łączyć (...). Jest chemia, jest vibe, dwie blondyny - podsumowała. Nowy duet prowadzących zadebiutuje w najbliższą środę, 6 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA