REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Widzowie "Dzień Dobry TVN" będą niepocieszeni. Program na jakiś czas zniknie z anteny

"Dzień Dobry TVN" to program śniadaniowy, który od lat gości na antenie TVN, budząc każdego dnia rzesze Polaków. Jak się okazuje, "DDTVN" musi zniknąć z anteny na dwa dni . Co jest powodem takiej decyzji?

18.11.2022
13:56
Dzień Dobry TVn znika z ramówki TVN
REKLAMA

"Dzień Dobry TVN" pojawił się na antenie TVN w 2005 roku, najpierw emitowany w weekendy, natomiast dwa lata późnej goszcząc regularnie przez cały tydzień. Na przestrzeni lat zmieniali się prowadzący. Widzowie na ekranie mogli oglądać m.in. Kingę Rusin, Piotra Kraśko czy Jolantę Pieńkowską. Nie brakowało też głośnych wpadek, jak ta z udziałem Filipa Chajzera, który szydził na wizji z chorych psychicznie. Aktualnie program prowadzi kilka ekranowych par, m.in. Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński oraz Dorota Wellman i Marcin Prokop.

REKLAMA

"Dzień Dobry TVN" znika z anteny TVN na dwa dni. Dlaczego?

Różnorodność tematów poruszanych w "Dzień Dobry TVN" sprawia, że widzowie wciąż chętnie oglądają program. Teraz mogą być nieco niezadowoleni, gdyż zniknie on z anteny TVN na dwa dni. Jak donosi serwis Wirtualne Media, powodem są zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Ruce. Ze względu na wczesną godzinę konkursu zdecydowano, że "Dzień Dobry TVN" nie pojawi się na antenie TVN 26 i 27 listopada.

Zawody w Ruce będą pierwszymi konkursami Pucharu Świata nadawanym w TVN w tym sezonie, bo zaczynające sezon zawody w Wiśle pokazywała TVP1. Konkursy w dniach 26 i 27 listopada zaczną się nietypowo już o godz. 9.00. Organizatorzy podjęli decyzję o tak wczesnej godzinie startu zawodów, by nie kolidowały one z meczami piłkarskiego mundialu w Katarze, które zaplanowano w tych dniach już od godz. 11.00 (transmitować będzie je TVP1 )

czytamy na portalu Wirtualne Media.
REKLAMA

To pierwsza taka sytuacja w programie

Warto dodać, że to pierwsza tego typu sytuacja w programie. Oczywiście "Dzień Dobry TVN" nie jest nadawany w Boże Narodzenie, Wielkanoc czy Nowy Rok. Śniadaniówka zniknęła również z anteny tuż po katastrofie smoleńskiej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA