REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Czekałeś na e-booka Wiedźmin. Szpony i kły? Możesz go kupić już teraz

Zbiór opowiadań Wiedźmin. Szpony i kły pojawił się dość niespodziewanie. Książka początkowo wydana została tylko w papierze, ale już dziś można zakupić jej wersję elektroniczną w Publio. A to nie wszystko co przygotowała dla nas e-księgarnia.

14.11.2017
11:10
wedźmin
REKLAMA
REKLAMA

Czym jest książka Wiedźmin. Szpony i kły? To zbiór opowiadań, który został wydany na 30-lecie wiedźmińskiej sagi stworzonej przez Andrzeja Sapkowskiego. Pisarz nie jest autorem tego tomu, teksty zostały stworzone przez osoby wyłonione w konkursie magazynu Nowa Fantastyka. Autorem przedmowy i redaktorem wydania jest Marcin Zwierzchowski. Szpony i kły zawierają jedenaście historii z uniwersum Geralta z Rivii. Biały Wilk pojawia się w niektórych z nich, inne dotyczą np. drugoplanowych postaci sagi, które dopiero teraz, dzięki Szponom i kłom, mają szansę rozwinąć skrzydła. Premiera zbioru opowiadań miała miejsce 8 listopada. Teraz przyszedł czas na e-booka.

E-book Szpony i kły - gdzie kupić?

Nową książkę ze świata Wiedźmina kupimy w Publio za 29,90 orena zł. To cena promocyjna, docelowo e-book będzie kosztował 33,33 zł. Wydawcą książki jest superNOWA, która na swoim koncie ma również powieść Sezon burz oraz całą wiedźmińską sagę.

Premiera Szponów i kłów to nie jedyna niespodzianka, którą przygotowała dla nas e-księgarnia.

Wszystkie siedem pierwszych tomów sagi kupimy dzisiaj taniej. Zamiast 266,64 zł, zapłacimy za nie 159,92 zł. Nie tylko na pakiet wydamy mniej. Każdy tom z osobna również został przeceniony z 33,33 zł na 22,21 zł. Oprócz tego Publio przygotowało konkurs dla swoich czytelników.

REKLAMA

To się nazywa promocja. Jaskier byłby na pewno zadowolony.

Recenzja Szponów i kłów już niebawem na naszych łamach. Stay tuned.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA