REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Wiecie, ilu reptilian jest w show-biznesie? Edyta Górniak popłynęła na festiwalu foliarzy

Edyta Górniak wzięła udział w Harmonii Kosmosu 2022. Piosenkarka porwała zebrane na wydarzeniu osoby nie swoim śpiewem, ale przemówieniem, w którym powiedziała, że w show-biznesie nie brakuje "reptyli". Tak jest. Ku uciesze Jerzego Zięby, mówiła jeszcze o kosmitach, biorobotach i hybrydach.

27.06.2022
12:23
edyta górniak harmonia kosmosu teorie spiskowe
REKLAMA

Od jakiegoś czasu Edyta Górniak szaleje ze swoimi wypowiedziami bardziej niż podczas śpiewania hymnu na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Korei. W trakcie pandemii co chwilę odlatywała na swojej foliowej czapeczce. Wolałaby bowiem dać się rozstrzelać niż zaszczepić, bo to wszystko bujda. W szpitalach leżą statyści i aktorzy, którzy odgrywają przed opinią publiczną spektakl. Jak mówiła, przed koronawirusem najlepiej chroni witamina D i oregano.

Nie myślcie sobie jednak, że Edyta Górniak wymyślała to wszystko na bieżąco. Ostatnio odniosła się do swoich wypowiedzi na temat pandemii, twierdząc, że po prostu dostała takie przekazy:

REKLAMA

To, że ja wystąpiłam w obronie ludzi dwa lata temu, to było z pełnym komfortem, dlatego że ja już wcześniej dostałam przekazy, czyli wiedziałam, co może się wydarzyć i byłam zupełnie spokojna o to, że jest to zaledwie kolejna pułapka.

Edyta Górniak prelegentką Harmonii Kosmosu 2022

Kto ostrzegał Edytę Górniak przed pułapką, jaką według niej była pandemia? W domyśle kosmici. Tak wynika z kontekstu jej występu podczas, uwaga, XIX Zlotu Wolnych Ludzi - Harmonii Kosmosu 2022, czyli festiwalu szurostwa, który odbył się między 23 a 26 czerwca. To wtedy foliarze zebrali się w jednym miejscu, aby klepać po pleckach i utwierdzać w kolejnych teoriach spiskowych.

Każdy tam odlatywał, jak tylko mógł. Wystarczy spojrzeć na nazwiska zaproszonych na imprezę prelegentów, aby mieć wyobrażenie tego, co tam musiało się dziać. Edyta Górniak znalazła się bowiem w towarzystwie m.in. Justyny Sochy i Jerzego Zięby. Piosenkarka pojawiła się na scenie obok tego ostatniego. Nie szczędzili sobie nawzajem pochwał i przytakiwali jedno drugiemu, kiedy chociażby rozpoczął się temat wywoływania deszczu i wchodzeniu w "częstotliwość wody".

Edyta Górniak ostrzega przed reptylami, biorobotami i hybrydami

Nawet jeśli Jerzy Zięba z właściwą sobie kamienną twarzą mówił, że Polacy są narodem wybranym, że idą zmiany, że środowisko wpływa na nasze DNA, gwiazdą imprezy i tak pozostała Edyta Górniak. Jakby zaśpiewała, może i dałoby się jej słuchać. Piosenkarka opowiedziała jednak, jak to w show-biznesie rządzą "reptyle":

Naprawdę, ja pracuję w show-biznesie. Wiecie, ile tam jest reptyli? Słowo daję. (...) Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne.

To jeszcze nic. Według Edyty Górniak "reptyle", czyli jaszczuroludzie, nie są jedynym zagrożeniem dla ludzkości. Wokół nas żyją bowiem jeszcze bioroboty i hybrydy.

Edyta Górniak - Harmonia Kosmosu 2022 - kosmici

Podczas swojego występu na Harmonii Kosmosu 2022 Edyta Górnia brzmiała, jakby kłamała w czasie pandemii i jednak przyjęła szczepionkę, pozwalając Billowi Gatesowi przejąć nad sobą władzę. Założyciel Microsoftu musiał mieć niezły ubaw, wymyślając jej przemówienie.

REKLAMA

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA