REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

„Tajny projekt” Friza i Ekipy: start nowego kanału. Nadciąga fabryka influencerów?

Karol Wiśniewski, znany szerszemu gronu internautów jako Friz, wraz z Ekipą uruchomił zupełnie nowy kanał o nazwie „Tajny projekt”. Z czym będzie wiązał się nowy etap działalności grupy?

14.09.2021
11:48
ekipa friz tajny projekt kanał wersow
REKLAMA

„Tajny projekt” to nowy kanał Friza i Ekipy, który wystartował we wrześniu. Wiśniewski na swoim Instagramie oficjalnie zapowiedział, że będą na nim realizowane aż dwa zupełnie nowe projekty, z czego pierwszy zaczną nagrywać już 20 września – nowe publikacje pojawią się od razu, więc fani nie będą musieli czekać na nie zbyt długo.

REKLAMA

Pierwszy film na kanale „Tajny projekt” pojawił się 9 września.

Wciąż jednak nie zdradza zbyt wiele. To pierwszy raz, kiedy Friz stworzył nowy kanał specjalnie dla nowych treści. Fani spekulują, że posłuży on m.in. do promocji projektu „Zostań influencerem”. Będzie to nowy haczyk na młodych, którzy chcieliby „żyć jak Ekipa” i zarabiać na swoich filmach.

Pierwsze informacje o akcji pojawiły się późną wiosną. Pod jednym z filmów wpływowych youtuberów można było znaleźć formularz zgłoszeniowy. „Zawsze marzyłeś o byciu sławnym? Dołącz do wielkiego projektu i twórz treści na YouTube”, głosił podpis.

Zaczynamy pewien projekt. Nie mogę jeszcze zdradzić, jaki on będzie, ale możecie w nim wziąć udział wy. W skrócie: szukamy internetowych talentów, osób które będą lub czują się już w tym jak ryba w wodzie. Jeśli czujesz, że sprawdziłbyś się jako influencer, to koniecznie wejdź w opis...

REKLAMA

Projekt przeznaczony będzie dla wschodzących gwiazd Internetu, nad którymi patronat przejmie Friz z Ekipą. Wygląda to na plan stworzenia całej sieci twórców treści – być może docelowo Friz i spółka widzieliby się w roli drugiego po Grupie Abstra niezależnego producenta treści wideo na polskim YouTubie, z szerokim i nieustannie rozwijającym się portfolio kanałów. Biorąc pod uwagę zasięgi i modne wśród młodych marzenie o internetowej sławie, pomysł może okazać się kolejnym strzałem w dziesiątkę.

Szczegóły poznamy już wkrótce. Tymczasem już pod koniec września na sklepowych półkach pojawi się kolejny produkt – napoje Ekipy, które zapewne powtórzą sukces lodów i podobnie jak one będą wyprodukowane w serii limitowanej ilościowo. Czekamy na puste puszki po gazowanym płynie sprzedawane za grubą kasę w sieci.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA