REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

„El Camino: Film Breaking Bad” z nowym zwiastunem. Jesse Pinkman mierzy się z demonami przeszłości

„Breaking Bad” może się pochwalić jednym z najlepszych, najbardziej emocjonujących zakończeń w historii telewizji. Wielu fanów było jednak ciekawych, co po wydarzeniach z finału stało się z Jessem Pinkmanem. Nareszcie dostaną odpowiedź, dzięki filmowi „El Camino”. Produkcja właśnie otrzymała nowy zwiastun.

23.09.2019
10:15
el camino zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

W ostatnim czasie Netflix coraz mocniej promuje swój nowy, hitowy film pt. „El Camino”. Kontynuacja serialu „Breaking Bad” powstawała w totalnej tajemnicy, tak że ledwie garstka osób wiedziała o jej autentyczności. Premiera produkcji zbliża się jednak wielkimi krokami, dlatego nawet miarkujący fabularne informacje Netflix nie mógł pozbawić widzów jakichkolwiek materiałów wideo. Serwis najpierw pokazał krótki teaser z jednym z współpracowników serialowego bohatera, Jessego Pinkmana, a później także kompilację najważniejszych wydarzeń z jego życia.

Niedługo później więcej szczegółów na temat „El Camino” zdradził twórca całej serii, Vince Gilligan. Artysta podkreślił choćby, że oglądanie filmu Netfliksa bez znajomości „Breaking Bad” nie ma wielkiego sensu. Obie produkcje łączą się bowiem bezpośrednio fabularnie, a ich czas akcji nie jest wcale bardzo od siebie oddalony.

Potwierdza to opublikowany właśnie teaser „El Camino”, na którym po raz pierwszy widzimy nowe ujęcia z grającym Pinkmana aktorem, Aaronem Paulem.

Zwiastun pokazuje Jessego najprawdopodobniej tuż po finałowych wydarzeniach „Breaking Bad”. Cała scena rozgrywa się w środku nocy. Pinkman postawił samochód na środku pustkowia i w nerwach wysłuchuje relacji radiowej na temat brutalnej masakry, w której zginęło dziewięciu mężczyzn (fani „Breaking Bad” doskonale wiedzą, o kogo chodzi). Spiker radiowy ogłasza również, że policja poszukuje człowieka, który był widziany jak ucieka z miejsca zbrodni.

Do sieci trafił także oficjalny plakat filmu i krótki opis fabuły. Netflix w materiałach prasowych zaznaczył, że w „El Camino” Jesse Pinkman będzie musiał pogodzić się z przeszłością, żeby móc pójść naprzód i całkowicie cieszyć się z uzyskanej w tak dramatycznych okolicznościach wolności.

REKLAMA

Film „El Camino” zadebiutuje na Netfliksie już 11 października. Osobom chcącym przypomnieć sobie wcześniej dostępne w serwisie „Breaking Bad” zostało więc niewiele czasu.

el camino zwiastun class="wp-image-325257"
Foto: Plakat „El Camino”
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA