REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Ruszyły zdjęcia do 4. sezonu "Emily w Paryżu". Jedna z gwiazd nie pojawiła się na planie

Zdjęcia do 4. sezonu "Emily w Paryżu" właśnie się rozpoczęły. Do Lily Collins i całej ekipy na planie ma dołączyć niebawem również Ashley Park, serialowa Mindy, która latem przeszła krytyczny wstrząs septyczny i obecnie wraca do zdrowia.

20.01.2024
11:56
emily w paryzu 4. sezon zdjecia ashley park
REKLAMA

Emily wraca do Paryża po niemałych perturbacjach. Widzowie, którzy z niecierpliwością oczekiwali na 4. sezon produkcji, musieli niestety uzbroić się w cierpliwość - zdjęcia do najnowszych odcinków produkcji, które miały rozpocząć się latem minionego roku, ze względu na zeszłoroczne strajki scenarzystów i aktorów zostały przesunięte na styczeń. Ekipa "Emily w Paryżu" spotkała się ponownie, a Lily Collins poinformowała, że ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu.

REKLAMA

"Emily w Paryżu" - ruszyły zdjęcia do 4. sezonu

Na Instagramie Lily Collins pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka pozuje ze scenariuszem do serialu "Emily w Paryżu" oraz fotografię koszuli z małymi wieżami Eiffla: "Czy ktoś powiedział Saison Quatre?! W końcu ponownie spotkałam się z moją rodziną w Paryżu i czuję się wspaniale" - napisała.

Ruszyły zdjęcia do 4. sezonu serialu "Emily w Paryżu"

Na planie serialu nie pojawili się jednak wszyscy - wśród obsady zabrakło Ashely Park, serialowej przyjaciółki Emily - Mindy, która latem podczas wakacji w Tajlandii przeszła przez krytyczny wstrząs septyczny. Aktorka poinformowała, że obecnie wraca do zdrowia, publikując obszerny wpis na Instagramie. Podziękowała personelowi szpitala oraz swojemu partnerowi, Paulowi Formanowi, który również występuje w serialu "Emily w Paryżu".

Trudno mi na to patrzeć bez łez. Kocham cię, siostro, i zawsze jestem wdzięczna, że jesteś po drugiej stronie tego wszystkiego. Dziękuję, Paul, za twoje niesamowicie ogromne serce i za to, że jesteś przy niej na każdym kroku. Nie mogę się doczekać, aż przytulę Was oboje

- skomentowała Lily Collins.

Zdjęcie główne: zrzut ekranu ze zwiastuna 3. sezonu serialu "Emily w Paryżu".

REKLAMA

O serialu "Emily w Paryżu" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA