REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Eminem znowu z Rihanną

Ósmy album Eminema zbliża się wielkimi krokami, o czym wcześniej już informowaliśmy. Właśnie poznaliśmy tracklistę "The Marshall Matters LP 2" - na krążku nie zabraknie gości, także zaskakujących.

12.10.2013
20:19
Eminem znowu z Rihanną
REKLAMA

REKLAMA
MMLP2

Po pierwsze, stara znajoma Rihanna. Marshall i RiRi musieli się mocno zakumplować, bo będzie to już ich czwarty studyjny duet. Najpierw wokalistka zaśpiewała w hicie "Love The Way You Lie", potem na jej albumie pojawił się "Part II" tej piosenki w której również spotkali się razem. Następnie Eminem zarapował gościnnie na ostatnim albumie Barbadoski. Jeśli ta tendencja się utrzyma, to na następnym albumie Rihanny znowu dostaniemy Eminema.

REKLAMA

Kolejna dama która zaśpiewa na albumie, to inna znajoma Marshalla - Skylar Grey. Najpierw spotkali się w hicie Dr. Dre "I Need a Doctor", potem Eminem zaśpiewał na jej debiutanckim albumie. W innych dwóch utworach usłyszymy również Kendricka Lamara, a także... Nate Ruessa - wokalistę zespołu Fun.! Przyznacie, takiego duetu to raczej byśmy się nie spodziewali.
Tracklista "The Marshall Matters LP 2":
1. Bad Guy
2. Parking Lot (skit)
3. Rhyme Or Reason
4. So Much Better
5. Survival
6. Legacy
7. Asshole feat. Skylar Grey
8. Berzerk
9. Rap God
10. Brainless
11. Stronger Than I Was
12. The Monster feat. Rihanna
13. So Far...
14. Love Game feat. Kendrick Lamar
15. Headlights feat. Nate Ruess
16. Evil Twin

Przypomnijmy że za krążek produkcyjnie odpowiadają Dr. Dre i Rick Rubin, a z całego albumu znamy już dwa single - "Berzerk" oraz "Survival". Oba są do zakupu na iTunes, pre-orderu całego krążka jeszcze brak.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA