REKLAMA
  1. ROZRYWKA.BLOG
  2. Książki

Z Empiku Premium za darmo skorzystało ponad pół miliona osób. Sieć przedłuża promocję

Wprowadzona przed miesiącem promocja na Empik Premium pozwalająca korzystać z usługi przez 60 dni za darmo okazała się olbrzymim sukcesem. Już wtedy firma zapowiadała, że decyzje o jej zakończeniu będą zależeć od rozwoju pandemii i ewentualnego zniesienia ograniczeń. A ponieważ do tego nie doszło, to promocja powraca w nowej odsłonie.

17.04.2020
18:44
empik premium promocja
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Wprowadzona przez Empik możliwość założenia konta w wersji Premium bez żadnych dodatkowych opłat była jedną z najpopularniejszych inicjatyw podjętych przez rozmaite sklepy i instytucje kultury w marcu. W tamtym czasie wiele osób miało jeszcze nadzieję, że koronawirus nie rozwinie się w Polsce równie błyskawicznie, co w wielu innych europejskich krajach. I choć od poniedziałku w życie wejdzie pierwsza faza znoszenia najbardziej surowych ograniczeń, to nasz kontakt z wirusem potrwa jeszcze wiele miesięcy.

Dlatego szefowie sieci postanowili przedłużyć promocję na Empik Premium. Będzie można z niej skorzystać do odwołania.

Jak podano w oficjalnym komunikacie, w trakcie ostatniego miesiąca z 60 dni dostępu za darmo skorzystało ponad pół miliona nowych użytkowników. Mogli oni bez ograniczeń korzystać z takich profitów jak oferta ponad 11 tys. audiobooków i ebooków, darmowe dostawy produktów zamówionych w Empiku czy wolny dostęp do zasobów aplikacji Empik GO (ostatnio dołączyły tam seriale audio „Fucking Bornholm” oraz „Kroniki koronawirusowe” Malcolma XD).

empik premium promocja class="wp-image-395755"

Co ciekawe, wśród nowych klientów Empik Premium zdecydowanie dominowały kobiety, a ich średnia wieku wyniosła 20 lat. Łącznie do utworzonych w tym czasie bibliotek dodano aż 2 mln audiobooków i ebooków. Jakie gatunki dominowały? Przede wszystkim książki dla dzieci (wzrost sprzedaży o 300 proc.), kryminały, powieści obyczajowe, literatura piękna oraz poradniki rozwoju osobistego.

REKLAMA

Zainteresowanie książkami w trakcie kwarantanny jest olbrzymie, a możliwość nabycia wielu tytułów ze specjalną zniżką oferowaną klientom Empik Premium z pewnością przyczyniła się do wzmocnionego szału na słowo pisane. Skorzystać z promocji można skorzystać podobnie jak w jej pierwszej fazie, klikając w ten oto link. Empik kontynuuje także akcję #premieraonline, w ramach której odbywają się spotkania z pisarzami i artystami transmitowane na żywo na profilu facebookowym firmy.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA