REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Z Empiku Premium za darmo skorzystało ponad pół miliona osób. Sieć przedłuża promocję

Wprowadzona przed miesiącem promocja na Empik Premium pozwalająca korzystać z usługi przez 60 dni za darmo okazała się olbrzymim sukcesem. Już wtedy firma zapowiadała, że decyzje o jej zakończeniu będą zależeć od rozwoju pandemii i ewentualnego zniesienia ograniczeń. A ponieważ do tego nie doszło, to promocja powraca w nowej odsłonie.

17.04.2020
18:44
empik premium promocja
REKLAMA
REKLAMA

Wprowadzona przez Empik możliwość założenia konta w wersji Premium bez żadnych dodatkowych opłat była jedną z najpopularniejszych inicjatyw podjętych przez rozmaite sklepy i instytucje kultury w marcu. W tamtym czasie wiele osób miało jeszcze nadzieję, że koronawirus nie rozwinie się w Polsce równie błyskawicznie, co w wielu innych europejskich krajach. I choć od poniedziałku w życie wejdzie pierwsza faza znoszenia najbardziej surowych ograniczeń, to nasz kontakt z wirusem potrwa jeszcze wiele miesięcy.

Dlatego szefowie sieci postanowili przedłużyć promocję na Empik Premium. Będzie można z niej skorzystać do odwołania.

Jak podano w oficjalnym komunikacie, w trakcie ostatniego miesiąca z 60 dni dostępu za darmo skorzystało ponad pół miliona nowych użytkowników. Mogli oni bez ograniczeń korzystać z takich profitów jak oferta ponad 11 tys. audiobooków i ebooków, darmowe dostawy produktów zamówionych w Empiku czy wolny dostęp do zasobów aplikacji Empik GO (ostatnio dołączyły tam seriale audio „Fucking Bornholm” oraz „Kroniki koronawirusowe” Malcolma XD).

empik premium promocja

Co ciekawe, wśród nowych klientów Empik Premium zdecydowanie dominowały kobiety, a ich średnia wieku wyniosła 20 lat. Łącznie do utworzonych w tym czasie bibliotek dodano aż 2 mln audiobooków i ebooków. Jakie gatunki dominowały? Przede wszystkim książki dla dzieci (wzrost sprzedaży o 300 proc.), kryminały, powieści obyczajowe, literatura piękna oraz poradniki rozwoju osobistego.

REKLAMA

Zainteresowanie książkami w trakcie kwarantanny jest olbrzymie, a możliwość nabycia wielu tytułów ze specjalną zniżką oferowaną klientom Empik Premium z pewnością przyczyniła się do wzmocnionego szału na słowo pisane. Skorzystać z promocji można skorzystać podobnie jak w jej pierwszej fazie, klikając w ten oto link. Empik kontynuuje także akcję #premieraonline, w ramach której odbywają się spotkania z pisarzami i artystami transmitowane na żywo na profilu facebookowym firmy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA