REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Rycerze Ren i stare myśliwce Rebeliantów. Możliwe, że wyciekł plakat Epizodu IX „Gwiezdnych wojen”.

Przez długie miesiące fani „Gwiezdnych wojen” czekali z niecierpliwością na jakiekolwiek nowe informacje związane z Epizodem IX. Wygląda na to, że w końcu mogą świętować. Do sieci nieoficjalnymi kanałami wyciekł plakat promocyjny, który podobno zapowiada nową część gwiezdnej sagi. Kogo na nim zobaczyliśmy?

27.03.2019
16:36
epizod ix plakat
REKLAMA
REKLAMA

Odkąd Disney odkupił „Gwiezdne wojny” od George'a Lucasa serię spotkało kilka różnorakich problemów. Opowieści z odległej galaktyki wciąż cieszą się jednak olbrzymim zainteresowaniem widzów na całym świecie. Tym bardziej, gdy mowa o Epizodzie IX „Star Wars”, którego szczegóły były do tej pory niemal w całości ukrywane. I to mimo że zdjęcia do produkcji zakończyły się już jakiś czas temu.

Środki ostrożności związane z filmem były tak olbrzymie, że nawet osoby przy nim pracujące nie znały najważniejszych szczegółów. Nadal nie dotarły do nas żadne oficjalne informacje prosto od Disneya, ale bardzo możliwe, że wkrótce nadejdzie ten moment. Skąd to przypuszczenie? W sieci zaczęły się pojawiać pierwsze wycieki z produkcji, a to zazwyczaj oznacza, że marketing musi znacząco przyspieszyć.

W sieci pojawił się plakat promocyjny Epizodu IX. Widzimy na nim najważniejszych bohaterów nowej sagi oraz kilka świeżych postaci.

epizod ix plakat

Nie ma pewności, czy grafika pochodzi z autentycznych materiałów promocyjnych, ale kilka faktów na to wskazuje. Obok Chewbacki widać na nim aktorkę Naomi Ackle, która ma podobno zagrać córkę Lando Calrissiana o imieniu Jannah. Internauci spekulują też, że kobieta w hełmie ukazana u boku Poe to bohaterka grana przez Kerri Russell. A skoro o nakryciach głowy mowa, to na plakacie do swojego ikonicznego hełmu powraca Kylo Ren. Pierwszy raz w pełnej krasie możemy też obejrzeć Rycerzy Ren. Przypominają oni z wyglądu swojego przywódcę, choć zamiast mieczy świetlnych dwóch z nich trzyma bardziej standardową broń. Na plakacie nie pojawiają się bohaterowie z klasycznej trylogii oprócz wspomnianego wcześniej Chewiego i C3PO, który w dodatku trzyma kuszę przyjaciela Hana Solo.

REKLAMA

Jeżeli prawdziwość plakatu zostanie potwierdzona, to otrzymamy kilka ciekawych wskazówek na temat Epizodu IX. Nie od dzisiaj wiadomo, że J.J. Abrams miał zupełnie inne plany dotyczące „Ostatniego Jedi” niż to, co finalnie otrzymaliśmy. Takie elementy jak Rycerze Ren, hełm Kylo czy ikoniczne śmigłowce Rebelii zostały wycięte przez Riana Johnsona. Być może teraz Abrams przeprowadzi miękki retcon, żeby z powrotem doprowadzić do swojej pierwotnej wizji. Bardziej rzetelne informacje zapewne usłyszymy podczas Star Wars Celebration już za niecały miesiąc.

Epizod IX „Gwiezdnych wojen” ma trafić do kin w grudniu 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA