REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Finałowy zwiastun nowego filmu Marvela wygląda przepięknie! „Eternals” od Chloé Zhao nadchodzą

Zgodnie z zapowiedziami dziś w sieci w końcu pojawił się imponujący, prawie trzyminutowy zwiastun zbliżającego się wielkimi krokami filmu Marvela: „Eternals”. I wygląda pięknie.

19.08.2021
10:18
eternals marvel zwiastun-trailer mcu
REKLAMA

O tym, że dziś pojawi się nowy zwiastun filmu „Eternals” w reżyserii nagrodzonej dwoma Oscarami za „Nomadland” Chloé Zhao, poinformował wczoraj Daniel Ritchman, czyli jeden z najlepiej poinformowanych internetowych scooperów. Nie musieliśmy czekać długo: prawie trzyminutowy „final trailer” zadebiutował już na youtube'owym kanale Marvel Entertainment.

„Eternals” wprowadzą do Kinowego Uniwersum Marvela tytułową grupę superbohaterów – długowiecznych (zamieszkujących Ziemię od tysiącleci), obdarzonych ogromną mocą istot, które powstały w wyniku eksperymentów Celestian. Dotychczas Przedwieczni nie ingerowali otwarcie w życie ludzi i pozwalali ich cywilizacji rozwijać się swoim tempem. Teraz ma się do zmienić. Szczegóły fabuły nowego widowiska MCU pozostają nieznane, ale jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o komiksowych pierwowzorach Eternals, zapraszam do lektury tekstu Piotra Grabca.

REKLAMA

„Eternals”: finałowy zwiastun filmu MCU

REKLAMA

Zaangażowanie wybitnej reżyserki do stworzenia tego filmu daje mi ogromną nadzieję, że będzie to dobre dzieło. Oczywiście, strach przed obrazem zdominowanym przez elementy wtórne i silnie generyczne towarzyszy niemal każdej premierze filmu spod szyldu Marvela, ale większość nowych produkcji (na czele z serialami) nie sprawiła w ostatnim czasie zawodu (tu można spierać się co najwyżej o spóźnioną o dobrych kilka lat „Czarną Wdowę”). Pewni możemy być jednego: estetycznej perełki, zwłaszcza znając dotychczasowe dokonania i styl reżyserki.

W filmie zobaczymy postacie takie jak: Sersi (Gemma Chan), Ikaris (Richard Madden), Kingo (Kumail Nanjiani), Sprite (Lia McHugh), Phastos (Brian Tyree Henry), Makkari (Lauren Ridloff), Druig (Barry Keoghan), Gilgamesh (Ma Dong-seok), Ajak (Salma Hayek), Thena (Angelina Jolie).

„Eternals”: premiera filmu odbędzie się 5 listopada 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA