REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Podobał się wam odcinek specjalny „Euforii”? Jeśli tak, to HBO ma dobrą wiadomość – jest data premiery 2. części

Zaledwie parę dni po emisji odcinka specjalnego serialu „Euforia”, HBO poinformowało o dacie debiutu drugiego nowego epizodu.

08.12.2020
11:39
euforia odcinek specjalny 2 hbo
REKLAMA
REKLAMA

Serial „Euforia” Sama Levinsona mimo trudnej tematyki, jaką jest uzależnienie od narkotyków, zaskarbił sobie sympatię rzeszy widzów. Niedawno HBO pokazał odcinek specjalny serii, a już niebawem w serwisie zadebiutuje kolejna część.

Od 4 grudnia na HBO GO można obejrzeć świąteczny odcinek specjalny serialu „Euforia”. Bonusowy epizod pt. „Trouble Don't Last Always" koncentruje się na losach bohaterki Rue (w tej roli nagrodzona Emmy Zendaya), która przeprowadza trudny i zarazem bardzo owocny dialog z Alim (Colman Domingo) na temat zmagania się z nałogiem.

To będzie długa i smutna rozmowa dwójki ćpunów, jak powie o sobie Ali, z których jeden jest czysty, a drugi nie potrafi i nie chce przestać brać

— pisze o specjalnym epizodzie serialu Joanna Tracewicz.

Ten dialog jest poruszający, smutny. Choć wydaje się, że to niemożliwe – jednocześnie daje i odbiera nadzieję

— dodaje w swojej recenzji na Rozrywka.Blog.

Jules bohaterką drugiego bonusowego odcinka. Kiedy premiera nowego epizodu „Euforii”?

Zgodnie z zapowiedzią HBO, drugi specjalny odcinek opowie o losach innej bohaterki, Jules (Hunter Schafer). Jak poinformowała na Twitterze sama aktorka, kolejny „pomostowy” (pandemia wstrzymała na razie prace nad 2. sezonem „Euforii”) epizod zadebiutuje na HBO GO już na początku przyszłego roku — a konkretnie 24 stycznia (w Polsce 25 stycznia)

REKLAMA

* Zdjęcie główne: HBO/mat.pras.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA