REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Eurowizja 2021 już dzisiaj. Podpowiadamy, gdzie oglądać finał konkursu

Artyści (nie tylko) z całej Europy już dzisiaj staną ze sobą w szranki podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Sprawdzamy gdzie obejrzeć transmisję z nadchodzącej imprezy.

22.05.2021
11:00
eurowizja 2021 finał gdzie obejrzeć transmisja
REKLAMA

To już dzisiaj! Oto nadchodzi tegoroczny finał Konkursu Piosenki Eurowizji, który zwyczajowo nazywany jest również festiwalem kiczu, tandety i obciachu. Ale nie oszukujmy się. Każdy z nas wieczorem zasiądzie z niezdrowymi przekąskami i napojami wyskokowymi pod ręką, aby, nieraz z ironicznym uśmiechem na twarzy, posłuchać i pooglądać występy artystów (nie tylko) z naszego kontynentu.

REKLAMA

Eurowizja 2021 - jak poradził sobie Rafał Brzozowski?

Konkurs Piosenki Eurowizji to największy na świecie konkurs piosenki, który transmitowany jest nie tylko w Europie, ale aż na pięciu kontynentach. Co roku miliony telewidzów z zaciekawieniem śledzą kolejne występy i notują w kajecikach liczby zdobytych przez danych artystów punktów, aby móc jak najszybciej przewidzieć zwycięzcę. Niestety, na pewno nie będzie nim reprezentant Polski.

Rafał Brzozowski wystąpił w 2. półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji. Bukmaherzy nie dawali mu żadnych szans, ale zagraniczne komentarze pod wideo z próby, podczas której wykonywał swoje The Ride sugerowały, że ma całkiem niezłą szansę, na przejście dalej. I to ci pierwsi mieli rację. Reprezentant Polski nie zakwalifikował się do finału, a co więcej stał się pośmiewiskiem internautów.

Eurowizja 2021 - gdzie i kiedy oglądać finał konkursu?

REKLAMA

Nawet jeśli Rafał Brzozowski nie dojechał do finałowego etapu, zapewne tłumnie siądziemy dziś przed telewizorami bądź ekranami komputerów, aby śledzić rywalizację i trzymać kciuki za naszych faworytów. Finał Konkursu Eurowizji odbywa się w tym roku w Rotterdamie, bo poprzednią jego edycję w 2019 roku wygrał Duncan Laurence ze swoim Arcade (w zeszłym roku imprezę trzeba było odwołać ze względu na szalejącą pandemię). Holandia już się szykuje do tego wydarzenia, a my możemy odpowiednio się do niego nastrajać.

Polacy mogą obejrzeć Eurowizję 2021 na antenie Telewizji Polskiej, a dokładniej TVP1. Transmisja będzie również dostępna na stronie eurowizja.tvp.pl oraz na kanale Eurovision Song Contest na YouTube. We wszystkich wymienionych mediach rozpocznie się o 21:00 i potrwa przez kilka godzin, kończąc się grubo po północy. Szykujcie się więc na mnóstwo muzycznych emocji w pstrokatej otoczce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA