REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Rusza nowy show Chodakowskiej i Krupy. Wiadomo, kiedy wystartuje emisja "Razem OdNowa"

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa połączyły siły i razem stworzyły nowy program, reality show „Razem OdNowa”. Kiedy ruszy show TVN i kto weźmie w nim udział?

23.11.2023
16:01
Joanna Krupa Ewa Chodakowska program TVN OdNowa
REKLAMA

O nowym programie modelki Joanny Krupy i trenerki Ewy Chodakowskiej głośno było już od jakiegoś czasu. Reality show "Razem OdNowa" wcześniej miał nazywać się "Zacznijmy OdNowa", lecz w międzyczasie zmienił nazwę. Emitowany będzie od 3 stycznia 2024 roku. Aktualnie w tym paśmie nadawany jest show "Totalne remonty Szelągowskiej".

Więcej o programach TVN przeczytasz w naszym serwisie:

REKLAMA

Razem OdNowa: zasady show

Uczestnikami nowego show celebrytek będzie osiem małżeństw z kilkuletnim stażem, których relacje wpadły w rutynę. Chodakowka i Krupa pomogą odnowić relacje partnerów, ale też powrócić do momentów, gdy parom było ze sobą dobrze. Małżeństwa czekają duże metamorfozy.

Zdjęcia do reality show ruszyły w kwietniu tego roku. Być może format ma szansę na powodzenie, gdyż nieco różni się od prezentowanych na telewizyjnych antenach programów randkowych i lifestyle'owych, choć, jak większość programów, również dotyka tematu miłości i zmian.

REKLAMA

Barwne osobowości Chodakowskiej i Krupy mogą przyciągnąć widzów przed ekrany.

Niewykluczone, że na sukces show złożą się też barwne osobowości obu gwiazd, gdyż zarówno Joanna Krupa, jak i Ewa Chodakowska są cenione przez publiczność, a przy tym bardzo lubiane. Chodakowska jest trenerką fitness oraz medialną osobowością. Posiada też telewizyjne doświadczenie, gdzie w przeszłości była autorką cykli tematycznych, emitowanych na antenie "Dzień Dobry TVN" oraz "Pytania na śniadanie". W 2019 roku Chodakowska była też jurorką w pierwszej edycji emitowanego w TVP 2 tanecznego show "Dance dance dance".

Z kolei Joanna Krupa to fotomodelka, która gościła na okładkach poczytnych magazynów, choć najbardziej znana fanom jest jako barwna gospodyni "Top Model", która ze swojego nieidealnego języka polskiego zrobiła atut, miksując go w zabawny sposób z językiem angielskim. Emisja nowego show gwiazd zaplanowana jest na środowe wieczory, już od nowego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA