REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o nakręcaniu hejtu przez twórców. "To obrzydliwe!"

Choć "Ślub od pierwszego wejrzenia" budzi skrajne emocje, powstają kolejne edycje, w których to nieznani sobie ludzie biorą ślub przed kamerami, a dopiero później się ze sobą zapoznają. Ostatnio program skrytykowała uczestniczka poprzedniej, ósmej edycji, która zarzuciła twórcom nierówne traktowanie oraz nakręcanie hejtu na inną bohaterkę programu.

07.11.2023
11:02
Marta Podbioł Ślub od pierwszego wejrzenia
REKLAMA

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który śmiało można określić mianem eksperymentu społecznego. Raz działa, innym razem kompletnie się nie sprawdza. Z pomocą specjalistów-psychologów uczestnicy dobierani są w pary, gdzie od razu biorą ślub przed kamerami, a dopiero potem budują ze sobą przyszłość, lub rozstają się. Wielu parom po programie nie udaje się zbudować relacji, choć są również i takie, którym udaje się razem iść przez życie.

Więcej o programach TVN przeczytasz w Spider's Web:

REKLAMA

Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" atakuje twórców

Aktualnie na antenie TVN kończy się 9. odsłona "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Również i tym razem internauci nie mają wątpliwości co do tego, że niektórzy uczestnicy nie będą razem po programie, gdyż kompletnie się ze sobą nie dogadują. Z kolei uczestniczka z poprzedniej edycji, Marta Podbioł, postanowiła wylać w sieci swoje żale, nie szczędząc krytycznych słów twórcom show. Sama zainteresowana została dobrana w parę z Maciejem Mikołajczakiem, lecz ich małżeństwo szybko rozpadło się. Była uczestniczka uderzyła w twórców programu, zarzucając im nierówne traktowanie bohaterów programu i nakręcanie hejtu.

Mam wrażenie, że program jest skoncentrowany w ten sposób, żeby nakręcić hejt na jedną osobę, bo to się najlepiej sprzedaje. W tej edycji jest to Kinga. Ujęcia zostały tak wybrane, żeby skupić uwagę na jej wypowiedziach, które nie cieszą się popularnością, nie pokazując jej osoby. Może miała dobre, sympatyczne momenty w programie. Nikt się nie skupia na tym, że na setkach składnie się wypowiada i nie mówi nic złego na partnera, mimo że ma ku temu powody

powiedziała.
Screen Marta Podbioł Instagram

Mocne słowa Marty z poprzedniego sezonu programu": "To obrzydliwe"

REKLAMA

Marta zasugerowała też, że wpisy w mediach społecznościowych programu zbudowane są w taki sposób, iż Kinga z obecnej edycji przedstawiona jest negatywnie.

TVN specjalnie umieszcza na FB wpisy i ujęcia Kingi, w których kłóci się z Marcinem, żeby jeszcze bardziej rozgrzać. To obrzydliwe. Nikt nie myśli o tym, co przeżywa teraz ta dziewczyna i jak bardzo łamie jej to psychikę. Jedne osoby są zawsze w edycji gloryfikowane przez montaż, drugie traktowane z buta. Nikt nie myśli o konsekwencjach - podkreśliła Podbioł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA