REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Facebook nie działa, ale Netflix i HBO tak. Włącz teraz jeden z tych czterech filmów

Nie działa Facebook, Messenger, Instagram i Whatsapp. Istnieje szansa, że wasze dzieci mają rację i to jest koniec świata.

04.10.2021
21:38
facebook nie dziala instagram whatsapp
REKLAMA

Możliwe, że jeździec Awarii Facebooka, właśnie dołączył do kolegów po fachu i galopuje na bladym koniu. W takim razie, jeśli i tak mamy wszyscy zaraz zniknąć, to przynajmniej robiąc coś przyjemnego. Oto 4 filmy, które w najlepszym razie umilą wam oczekiwanie na cud - w najgorszym pomogą przetrwać rychłą apokalipsę.

REKLAMA

Facebook nie żyje, niech żyje Facebook. Obsypany nagrodami film pokazuje, jak znaleźliśmy się tu, gdzie jesteśmy - w świecie, gdzie Internet oznacza już nie tylko Google, ale także Facebooka. To obsypana nagrodami fascynująca opowieść o samych początkach imperium Zuckerberga i tym, jak wiele trzeba zapłacić, by stać się władcą internetu. Oraz pytanie o to, czy na pewno płacić taką cenę warto.

Masz wiadomość

Czyli słowa, które chwilowo każdy chce usłyszeć, nawet jeśli to oznacza wiadomość od szefa, że trzeba będzie przyjść godzinę wcześniej do pracy jutro. Przymusowy detoks od Messengera jest warty tej godziny snu. W klasyku, w którym usłyszycie wielokrotnie upragnione słowa, Tom Hanks nawiązuje internetowy romans z Meg Ryan. Wszystko byloby bajkowe, gdyby nie jeden drobny szczegół - w rzeczywistości są oni konkurentami.

Brak Facebooka - jest. Globalna awaria - jest. Śmieszny pies- obecny. Rodzinę na wycieczce, która miała znów połączyć ze sobą ojca i córkę, zaskakuje bunt maszyn. Technologia nie tylko przestaje działać, ale wręcz zwraca się przeciwko swoim twórcom. Ocalić świat może tylko bardzo nieidealna rodzina, która od dawna nie potrafi się ze sobą dogadać.

REKLAMA

Jasne, jest niewielka szasną, że wielka awaria Facebooka to jeszcze nie zwiastun apokalipsy, ale ja ryzykować nie zamierzam. Zamiast tego planuję odświeżyć sobie filmy i seriale, które pomagają przetrwać apokalipsę. Bądźmy przez chwilę ze sobą szczerzy, jeśli serwisy Zuckerberga szybko nie wstaną na nogi z pokoi, piwnic i kubów mogą niedługo wypełznąć nastoletnie istoty od lat żyjące na diecie socialmediowo-ekranowej. Kto wie w co się zmienią, jeśli się ich od niej odetnie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA