REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Na nowy sezon Fargo musimy jeszcze długo poczekać

Kryminalna antologia o zbrodniach odludnego miasteczka w Minnesocie dołącza do listy seriali, na których kontynuację musimy poczekać. Zanosi się na to, że czwarty sezon Fargo obejrzymy najwcześniej za rok.

05.01.2018
22:09
Fargo - sezon 4
REKLAMA
REKLAMA

Dobra wiadomość jest taka, że czeka nas powrót do zaśnieżonych miasteczek Stanów Zjednoczonych. Szef stacji FX John Landgraf potwierdził, że projekt nie został porzucony. To było do przewidzenia, skoro każda z dotychczas przedstawionych historii cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem widzów. Fabuła czwartej odsłony Fargo nie jest jeszcze znana, jednak śmiało możemy zakładać, że i tym razem nie zawiedziemy się na produkcji FX.

Niestety, jest też druga strona medalu.

Landgraf dodał, że choć twórca serialu Noah Hawley ma już podobno pomysł na nowy sezon antologii, to ma on być gotowy dopiero w 2019 roku. To również nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że między emisją drugiej i trzeciej odsłony upłynęło półtora roku. Jednak zdjęcia do ostatniej serii, którą można było oglądać od kwietnia do lipca ubiegłego roku, rozpoczęły się już w 2017 roku. Do tej pory mogliśmy więc mieć nadzieję, że Fargo powróci w drugiej połowie 2018 roku.

Jednak nawet tak długi okres oczekiwania nie wydaje się taki straszny, jeśli wziąć pod uwagę inne zobowiązania Hawleya. Jeszcze w tym roku ukazać ma się drugi sezon innego dziecka tego autora – Legionu. Ponadto Hawley ma wyreżyserować dwa filmy sci-fi - Pale Blue Dot oraz ekranizację historii marvelowskiego czarnego charakteru, Doctora Dooma.

Fargo class="wp-image-57420"

Nie wiadomo na razie, na czym skupi się fabuła czwartego sezonu Fargo.

Dotychczas w każdej odsłonie mieliśmy do czynienia z nowymi bohaterami i historiami, dziejącymi się w różnych latach. Zawsze jednak między opowieściami istniały pewne zależności, więc tym razem powinno być podobnie. We wszystkich seriach oglądaliśmy także szereg świetnych aktorów, więc z niecierpliwością czekamy na ujawnienie nazwisk nowej obsady.

REKLAMA

Fargo to kolejny serial, którego kontynuację w ciągu ostatnich kilku dni zapowiedziano dopiero na 2019 rok. Antologia dołączyła do takich produkcji jak Gra o tron czy Rick i Morty.

Wszystkie poprzednie odsłony Fargo są dostępne w serwisie Showmax.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA