REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Wielu czekało na tę wiadomość. Florence and the Machine zapowiedzieli powrót do Polski

Tak jak mogliśmy się spodziewać - Florence and the Machine wrócą do Polski promować swój najnowszy album. Grupa zagra w łódzkiej Atlas Arenie 15 marca 2019 roku.

02.07.2018
11:16
Florence and the Machine
REKLAMA
REKLAMA

Florence and the Machine wystąpili niedawno na Orange Warsaw Festival, kilka tygodni przed premierą nowego albumu. Można było mieć nadzieję, że to nie będzie ich jedyny występ w Polsce przy okazji promocji tego wydawnictwa. Bo gdzie mieliby je prezentować, jeśli nie w Polsce, tak uwielbianej (z wzajemnością) przez Florence Welch.

Koncert Florence and the Machine odbędzie się 15 marca 2019 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Tego wieczoru zagrają także Young Fathers. Grupa za swój debiutancki album, wydany w 2014 roku Dead, otrzymała Mercury Prize, nagrodę za najlepszą brytyjską płytę.

Najnowszy album zespołu dowodzonego przez Florenche Welch nosi tytuł High as Hope.

To czwarta płyta długogrająca w dyskografii grupy Promują go single Sky Full of Song, Hunger i Big God, do którego nakręcono przykuwający wzrok teledysk.

REKLAMA

Ceny biletów na koncert Florence and the Machine nie są jeszcze znane.

Sprzedaż ruszy w piątek, 6 lipca. Co prawda miejsc jest dużo (teoretycznie obiekt może pomieścić ponad 13 tys. widzów) a czasu sporo, polecamy jednak kupić bilety jak najszybciej. Biorąc pod uwagę wielką popularność Florence and the Machine w naszym kraju, wejściówki mogą rozejść się szybko.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA