REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Internauci odkopali nagranie Friza. Jest na nim z osobą zamieszaną w "Pandora Gate"

W erze "Pandora Gate", kiedy żaden influencer nie jest już bezpieczny, internauci potrafią wykopać nawet te najgłębiej schowane wiadomości i nagrania. Mało kto spodziewał się jednak, że internetowi detektywi wyciągną na światło dzienne film, który będzie dotyczył Friza. Karol twierdzi, że to błędy młodości. Tyle że za podobne "błędy młodości", które Wardęga ukazał w swoim materiale, Boxdel został napiętnowany przez internetową społeczność.

09.10.2023
19:19
Internauci odkopali nagranie Friza. Jest na nim z osobą zamieszaną w "Pandora Gate"
REKLAMA

Wczoraj w materiale Konopskyy'ego w związku z aferą "Pandora Gate" pojawiły się nowe nazwiska. Do Stuu, Marcina Dubiela i Boxdela dołączyli Przemysław "Dizowskyy" Woźnica, Wojciech "Vojtaz" Krzyżanowski, Bartosz "Vertez" Kwaśniewski oraz Daniel "DeeJayPallaside" Pawlak. Okazało się, że ten ostatni, który miał publikować na nagraniach zdjęcia swoich widzek w bieliźnie, nagrał także film z Frizem. Karol Wiśniewski pojawiał się zresztą w niektórych wypowiedziach widzów, którzy spekulowali, czy założyciel Ekipy jest w jakikolwiek sposób zamieszany w "Pandora Gate". Wardęga na streamie zdradził jednak, że Karol jest czysty, choć "niedużo tam brakowało". Youtuber odniósł się wtedy do słów Sylwestra i wystosował oświadczenie, w którym stwierdził, że zawsze pytał o wiek. Wczoraj odkopany został jednak fragment filmu, który pokazuje, że Friz ma coś jednak za uszami.

REKLAMA

Friz i DeeJayPallaside zorganizowali konkurs, w którym fanki miały nadsyłać im swoje nagie zdjęcia

Na portalu X pojawił się fragment jednego z filmów, na którym Friz i DeeJayPallaside poinformowali o konkursie dla fanek. Polegał on na tym, że wygrywa ta widzka, która wyśle youtuberom najlepszego "nudesa", czyli nagie zdjęcie. Friz po latach skomentował nagranie słowami: "Idiotyczne, niepotrzebne, głupie. Całe szczęście dawno usunięte. Błędy młodości". Podobnie swoje wiadomości do nieletniej dziewczyny nazwał Boxdel, tyle że jego "błędy młodości", które ujawnił Sylwester Wardęga, zostały tak mocno napiętnowane przez społeczeństwo, że były włodarz FAME MMA stracił pracę w federacji freakfightowej. Można jedynie spekulować, co wydarzyło się po konkursie na "najlepszego nudesa", który DeeJayPallaside zorganizował razem z Frizem, jednak mimo wszystko Karol nie został rozliczony z obrzydliwego contentu.

O aferze "Pandora Gate" pisaliśmy także w innych artykułach na Spider's Web:

Nagranie Friza i DeeJayPallaside'a

Friz odniósł się do "Pandora Gate" na Instastories. Zauważył, że jest mnóstwo ludzi, którzy każdą swoją wolną chwilę poświęcają na to, aby śledzić aferę. Dodał, że wydarzenia, które obecnie mają miejsce w polskim internecie, są ważne i należy je piętnować, jednak mocne zagłębianie się w doniesienia na temat polskich youtuberów, które co chwila pojawiają się w internecie, jest niezdrowe:

REKLAMA

Mój apel (...) jest taki, żebyście pamiętali, że w tych dniach, kiedy dzieją się naprawdę straszne rzeczy, [należy - przyp. red.] pamiętać też, żeby zrobić coś miłego dla siebie, spędzić jakoś fajnie czas, spotkać się ze znajomymi, ale nie gadać z nimi o tym. Specjalnie gadać o czymkolwiek innym, żeby po prostu w tych czasach też zadbać o siebie, o swoją psychikę

- skomentował Friz.
Przemyślenia Friza w sprawie "Pandora Gate"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA