REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

To koniec Boxdela. Wardęga go pogrążył

Federacja FAME wydała oświadczenie w sprawie Michała "Boxdela" Barona. Jeden z włodarzy organizacji po filmie Sylwestra Wardęgi został odsunięty od działań federacji w trybie natychmiastowym.

04.10.2023
11:53
boxdel fame mma oświadczenie sylwester wardęga afera drama
REKLAMA

Materiał Sylwestra Wardęgi, który obnażył obrzydliwe działania twórców internetowych, skupiał się nie tylko na Stuu, który rozpoczął całą aferę na polskim YouTubie. Szeryf internetu nie krył nikogo, wspominając Marcina Dubiela, ale również Michała Barona, w internecie znanego jako Boxdel. Jest to o tyle wstrząsające, że Boxdela i Wardęgę od kilku miesięcy wiązał projekt GOATS, który cieszył się sporą oglądalnością. Sylwester postanowił jednak, że nie bierze jeńców, dlatego screeny wiadomości Boxdela również pojawiły się w nagraniu. Na oskarżenia błyskawicznie zareagowała Federacja FAME, w której Boxdel, obok Wojtka Goli, kolegi z GOATS, również był włodarzem.

O projekcie GOATS pisaliśmy już wielokrotnie:

REKLAMA

Oświadczenie FAME MMA. Boxdel zostaje odsunięty od działań organizacji w trybie natychmiastowym

Federacja FAME rozpoczęła swój wpis, przekazując wyrazy współczucia dla ofiar wydarzeń sprzed lat. Zapewniła jednocześnie, że traktuje sprawę poważnie i nie jest wobec wychodzących na światło dzienne faktów obojętna, dlatego postanowiła podjąć odpowiednie kroki:

Jako prezes zarządu spółki zarządzającej Federacją FAME oświadczam, że Michał Baron został de facto wykluczony z bieżącej działalności Federacji w trybie natychmiastowym. Decyzja została podjęta z powodu podejrzeń dotyczących bardzo niepokojących zachowań Michała Barona w okresie przed rozpoczęciem działalności w federacji. Oświadczam również, że władze federacji nie posiadały wiedzy dotyczącej wspomnianych zachowań

- napisał w oświadczeniu Krzysztof Rozpara, prezes Federacji FAME.
REKLAMA

W dalszej części oświadczenia prezes organizacji dodał, że informacje o dalszych krokach prawnych pojawiać się będą na oficjalnych kanałach FAME w mediach społecznościowych. Rozpara zapewnił, że wobec osób występujących na galach FAME MMA, którym zostały postawione publiczne zarzuty w związku ze sprawą, zostaną podjęte stanowcze kroki.

Oświadczenie Federacji FAME MMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA