REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Friz szuka hejterów. Ruszyły zgłoszenia do nowego programu

Friz wjeżdża w nowy rok z przytupem. Youtuber poinformował o castingu do kolejnego programu i ogłosił, że szuka hejterów.

06.01.2024
10:57
Friz szuka hejterów. Ruszyły zgłoszenia do nowego programu
REKLAMA

Choć Friz był już wcześniej przez wielu uważany za największego twórcę na polskim YouTubie, to teraz może on oficjalnie być dumny z wisienki na torcie, jaką jest największa liczba subskrypcji wśród wszystkich innych twórców w Polsce. Przyczynił się do tego jego nowy program "Mafia IRL", który pojawił się wśród innych formatów youtubera, takich jak "Twoje 5 Minut", "Twoje 5 Minut 2" czy "Próba miłości". Do serii dołączy niebawem nowy program - "Influencer vs 100 hejterów" - do którego już teraz można wysyłać zgłoszenia.

REKLAMA

Friz ogłosił casting do programu "Influencer vs 100 hejterów"

Na Instagram Stories Friz opublikował ogłoszenie o nowym programie "Influencer vs 100 hejterów", który ma polegać na zadawaniu influencerom ekstremalnie trudnych pytań lub wyrażaniu wobec nich krytyki. Pierwszy ogień ma pójść sam Friz:

Poszukujemy osób, które chciałyby zadać ekstremalnie trudne pytania lub wyrazić krytykę wobec Friza, a także takich, które są przekonane, że Karol nie poradziłby sobie z udzieleniem na nie odpowiedzi

- czytamy w formularzu zgłoszeniowym.

W formularzu, który Friz podlinkował na Instagram Stories, należy wpisać swoje dane osobowe, wiek, link do Instagrama oraz zdjęcie z widoczną twarzą, odpowiedzieć na pytanie: "Czy lubisz Friza?" i wymyśleć przykładowy komentarz, z którym Karol mógłby sobie nie poradzić. Zdjęcia do formatu będą miały miejsce w Krakowie, co oznacza, że potencjalni uczestnicy muszą zadeklarować, że pojawią się tam na czas nagrań.

Rusza casting do programu "Influencer vs 100 hejterów"

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "EKIPA VS PRAWDZIWY WYKRYWACZ KLAMSTW" na YouTube.

REKLAMA

O Frizie przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA