REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube
  3. Wideo

Finałowe odcinki Genzie nie pojawią się na YouTubie i trzeba będzie za nie zapłacić. Gdzie je obejrzeć?

Friz postanowił podjąć współpracę z serwisem streamingowym. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że ostatnie odcinki finału grupy Genzie, które do tej pory można było oglądać na YouTubie za darmo, wpadną do VOD i widzowie, czy może ich rodzice, będą musieli za nie zapłacić.

30.11.2023
10:05
Finałowe odcinki Genzie nie pojawią się na YouTubie i trzeba będzie za nie zapłacić. Gdzie je obejrzeć?
REKLAMA

Jeśli na YouTubie pojawi się nowy projekt Karola Wiśniewskiego, pewnym jest, że youtuber dowiezie przede wszystkim pod względem jakości. Jego produkcje raz za razem przechodzą glow up i przyciągają przed ekrany coraz większą publikę. Prócz dodatkowych programów, jak "Próba miłości" czy "Mafia IRL", Friz wciąż sprawuje pieczę nad projektem Genzie, którego członkowie zostali wyłonieni głównie za sprawą "Twoje 5 Minut". Po pierwszym finale projektu daily, a minął od niego już niemal rok, przyszedł czas na kolejny. Tym razem został on zaplanowany z dużo większym rozmachem, ponieważ Karol i jego podopieczni udali się do Afryki, by tam nagrywać kolejne odcinki. Okazało się jednak, że Wielki Finał Genzie z YouTube'a przeniesie się do serwisu streamingowego, a za dostęp do ekskluzywnych treści trzeba będzie zapłacić.

REKLAMA

Ostatnie dwa odcinki finału Genzie wpadną do Canal+. Fani youtubera będą musieli zapłacić za ich obejrzenie

Najnowszy odcinek finału Genzie z Afryki został opublikowany w serwisie YouTube 29 listopada i obecnie zajmuje on 6. miejsce w zakładce "Na czasie", wykręcając imponującą liczbę odsłon. Młodzi widzowie, zafascynowani projektem Friza, którzy śledzą odcinek po odcinku, nie zobaczą jednak dwóch finałowych filmów z Afryki na YouTubie:

Na Canal+ online znajdziecie dwa ekskluzywne odcinki z finału z Afryki, które dla Was przygotowaliśmy a także najlepsze seriale, hity filmowe i koncerty! Łapcie link

- czytamy w opisie pod filmem "Wysłali nas po akcję ratunkową".

W serwisie Canal+ rzeczywiście znajduje się osobna sekcja, gdzie przedstawieni są wszyscy członkowie Genzie, a także informacja, że dwa finałowe odcinki z wyjazdu do Afryki będą dostępne wyłącznie w VOD, oczywiście za opłatą - miesięczna subskrypcja wynosi 34 zł. W cenie znajduje się oczywiście dostęp do innych treści Canal+, ale prawdopodobnie większość młodych widzów Friza zapłaci wymaganą kwotę za obejrzenie tylko tych dwóch odcinków.

Finałowe odcinki z Afryki dostępne wyłącznie w Canal+
REKLAMA

Więcej o influencerach przeczytasz na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA