REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube
  3. Wideo

Friz stworzył nowy serial. O kim? O influencerach

Kolejny projekt Friza jest w fazie produkcji. Tym razem nie będzie to jednak ani program randkowy, ani rozrywkowe reality show. Influencer zapowiedział, że niebawem w serwisie YouTube pojawi się jego nowy serial animowany, który ma być skierowany do najmłodszych.

15.11.2023
12:59
Friz stworzył nowy serial. O kim? O influencerach
REKLAMA

Choć Friz był już wcześniej przez wielu uważany za największego twórcę na polskim YouTubie, to teraz może on oficjalnie być dumny z wisienki na torcie, jaką jest największa liczba subskrypcji wśród wszystkich innych twórców w Polsce. Przyczynił się do tego jego nowy program "Mafia IRL", który pojawił się wśród innych formatów youtubera, takich jak "Twoje 5 Minut" czy "Próba miłości". Obok autorskich programów Friza niebawem ma zadebiutować jego najnowszy projekt, który zdecydowanie różni się od tego, co youtuber tworzył dotychczas.

REKLAMA

Friz stworzył serial animowany dla dzieci. Głównym bohaterami są psy youtubera, które chcą zostać influencerami

"Cloudy and Stormy" w reżyserii Piotra Różyckiego to nowy serial animowany autorstwa Friza, który niebawem ma zadebiutować na YouTubie. Tytuł to przetłumaczone na język angielski imiona psów Karola, czyli Chmurka oraz Burza, i to właśnie zwierzaki youtubera są głównymi bohaterami animacji. Pomysłodawczynią jest Zofia Jaroszuk, za historię odpowiedzialny jest Kajetan Kusina, a za animację Anna Chrzanowska-Pilarska oraz Valeria Podborski. Ilustracje stworzył Adam "Vinn" Pliszka.

Serial opowiada o przygodach dwóch psów - Stormy i Cloudy - które próbują swoich sił jak influencerzy, wykonując różne challenge. Jeżeli jesteście rodzicem, tak jak ja, albo macie młodsze rodzeństwo, to zachęcam, żeby sobie zasubskrybować kanał i być na bieżąco, bo ten serial-bajka jest naprawdę bardzo fajny

- mówił.

W zapowiedzi serialu "Cloudy and Stormy" opublikowanych zostało kilka fragmentów animacji, które przypominają anime. Friz ogłosił, że odcinki produkcji już niebawem zadebiutują w serwisie YouTube. Na ten moment jego nowy kanał zgromadził już niemal 30 tys. subskrybentów.

Friz zapowiedział serial animowany "Cloudy and Stormy"
REKLAMA

Na temat Friza piszemy w innych artykułach na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA