REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Uwielbiany serial science fiction Apple TV+ dostanie nowy sezon

Apple TV+ ogłosił, że "Fundacja" dostanie swoją kontynuację. W 3. sezonie serialu science fiction, obok dobrze znanych już aktorów, mają pojawić się nowe twarze.

06.12.2023
10:35
Uwielbiany serial science fiction Apple TV+ dostanie nowy sezon
REKLAMA

Serial "Fundacja", oparty o bestsellerowe powieści Isaaca Asimova, skupia się na grupie wyrzutków, którzy muszą odbudować cywilizację i ocalić ludzkość w samym środku upadku Imperium Galaktycznego. Najnowszy sezon produkcji Apple TV+ zakończył się z hukiem, lecz było jasne, że wiele historii zostało jeszcze nieopowiedzianych, a widzowie - pozostawieni z ogromnym niedosytem. Ku uciesze fanów "Fundacji" platforma ogłosiła, że nowy sezon jest już w drodze.

REKLAMA
Apple TV+: zwiastun serialu "Fundacja"

Serial "Fundacja" od Apple TV+ dostanie 3. sezon

Po finale 2. sezonu "Fundacji", który zadebiutował w VOD 15 września, Apple TV+ milczał na temat kontynuacji. Dopiero wczoraj, 5 grudnia, serwis ogłosił, że 3. sezon jest już w fazie produkcji. Nie wiadomo jednak na ten moment, kiedy dokładnie odbędzie się premiera. David S. Goyer, showrunner produkcji, zdradził jednak, czego widzowie mogą spodziewać się w kontynuacji serialu:

Pomyślałem, że naprawdę ważne było, aby niektórym postaciom, takim jak Bel, Hober i Constant, dać piękne zakończenie. Uwielbiam te wszystkie postaci, uwielbiam Bela i uwielbiam Hobera. Ale czułem też, że ich wspólny los wydał mi się właściwym sposobem na zakończenie historii. Jestem podekscytowany, że Apple dało nam możliwość kontynuowania kroniki pionierskiej galaktycznej sagi Asimova. Tym razem stawka dla Fundacji i Imperium jest jeszcze wyższa, ponieważ Mule zajmuje centralne miejsce wraz z ulubieńcami fanów Baytą, Toranem, Eblingiem i Magnifico Giganticusem

- mówił.

Goyer zdradził także, że tworzenie nowych postaci jest dla niego niezwykle ważne, dlatego fani mogą się spodziewać, że, oprócz dobrze znanych aktorów, na ekranie pojawią się nowe twarze.

O produkcjach z gatunku science fiction przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekranu ze zwiastuna serialu "Fundacja" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA