REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć film "Twórca"? Produkcja science fiction reżysera "Łotra 1" jest już w VOD

Film "Twórca", który był szumnie zapowiadany jako arcydzieło science fiction, do tej pory można było obejrzeć wyłącznie w kinach. I choć od jego premiery minęło zaledwie półtorej miesiąca, to produkcja jest już dostępna w kilku serwisach VOD.

19.11.2023
7:07
Gdzie obejrzeć film "Twórca"? Produkcja sci-fi reżysera "Łotra 1" jest już w VOD
REKLAMA

Premiera "Twórcy" w reżyserii Garetha Edwardsa i na podstawie scenariusza, który reżyser filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" stworzył wraz z Chrisem Weitzem, odbyła się pod koniec września 2023 roku. Tytuł, który zapowiadany był jako arcydzieło science fiction i najlepsze widowisko tegoż gatunku ostatnich lat, okazało się ostatecznie nie sprostać oczekiwaniom wszystkich widzów, o czym wspominaliśmy przy okazji recenzji na łamach Spider's Web. Mimo wątpliwej jakości scenariusza i nieciekawych bohaterów, chwaliliśmy wizję miast przyszłości, która została przeniesiona na ekran, a także kreacje aktorów i wyśmienitą pracę operatora Orena Soffera. Lecz oczywiście - ilu widzów, tyle opinii, dlatego, jeśli chcecie wyrobić sobie własne zdanie na temat "Twórcy" Garetha Edwardsa, to jest ku temu okazja. Produkcja sci-fi wpadła bowiem do kilku serwisów VOD.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć film "Twórca"? Produkcja jest dostępna m.in. na Prime Video

Akcja "Twórcy" rozgrywa się w przyszłości ogarniętej wojną, którą toczą między sobą ludzie i siły sztucznej inteligencji. Joshua, główny bohater filmu, to były agent sił specjalnych. Po latach od zaginięcia swojej żony, wciąż pogrążony w żałobie po stracie ukochanej, Joshua zostaje zwerbowany do wytropienia i zabicia Twórcy - architekta zaawansowanej technologii i kreatora ostatecznej broni, która ma szansę zakończyć wojnę na korzyść sztucznej inteligencji. Mężczyzna stara się wykonać zadanie jak najlepiej, lecz misja staje pod znakiem zapytania w momencie, gdy na jego drodze staje AI pod postacią małej dziewczynki. W roli głównej wystąpił John David Washington. W obsadzie znaleźli się także Madeleine Yuna Voyles, Gemma Chan, Allison Janney, Ken Watanabe oraz Sturgill Simpson.

Film "Twórca" jest na ten moment dostępny wyłącznie w ramach kupna w serwisach Prime Video, Apple TV, MEGOGO oraz Rakuten.

Zwiastun filmu "Twórca" (2023)
REKLAMA

W Spider's Web podpowiadamy, gdzie obejrzeć popularne produkcje i kinowe hity:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA