REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć film "Niebezpieczni dżentelmeni"? Polska produkcja jest już w VOD

Komedia kryminalna "Niebezpieczni dżentelmeni", która w kinach zadebiutowała pod koniec stycznia tego roku, w końcu trafiła do VOD. Sprawdzamy, gdzie ją obejrzeć.

11.10.2023
11:03
Gdzie obejrzeć film "Niebezpieczni dżentelmeni"? Polska produkcja jest już w VOD
REKLAMA

"Niebezpieczni dżentelmeni" w reżyserii Macieja Kawalskiego to z powiew świeżości w polskim kinie i zdecydowanie warto ten film obejrzeć. Jeśli nie dla historii, która potrafi rozbawić do łez, to dla obsady - równie znanej i szanowanej, co bohaterowie, w których wcielają się aktorzy. W rolach głównych pojawili się bowiem Tomasz Kot jako Tadeusz Boy-Żeleński, Marcin Dorociński jako Witkacy, Andrzej Seweryn jako Joseph Conrad oraz Wojciech Mecwaldowski jako Bronisław Malinowski.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć film "Niebezpieczni dżentelmeni"? Produkcja jest dostępna w serwisie Netflix

Wybitni aktorzy w filmie "Niebezpieczni dżentelmeni" wcielają się w polskie legendy i znakomitości zakopiańskiej bohemy - Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Witkacego, Josepha Conrada oraz Bronisława Malinowskiego. Kiedy artyści budzą się po całonocnej imprezie, na której alkoholu nie brakowało, zastał ich nie tylko morderczy kac. Okazuje się bowiem, że na podłodze znajdują się zwłoki nieznanego mężczyzny. Tymczasem do domu dobijają się stróże prawa. Bohaterowie muszą jak najszybciej oczyścić się z zarzutów, zdementować środowiskowe plotki, a przede wszystkim - jak najszybciej rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci. Akcja rozgrywa się na tle malowniczego Zakopanego, a w intrygę wmieszani zostaną także inni artyści i politycy, jak Zofia Nałkowska i Józef Piłsudski.

Film "Niebezpieczni dżentelmeni" jest dostępny w serwisach Player oraz Netflix.

Zwiastun filmu "Niebezpieczni dżentelmeni"
REKLAMA

W serwisie Spider's Web sprawdzamy, gdzie obejrzeć popularne filmy i kinowe hity:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA