REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Gdzie obejrzeć "Johna Wicka 4"? Sprawdzamy, gdzie dostępne są wszystkie części

"John Wick 4" trafił do VOD. Oznacza to, że po raz kolejny zobaczymy Keanu Reevesa w roli Johna Wicka, tym razem już na małym ekranie. Gdzie obejrzeć najnowszą część z serii "John Wick"? Sprawdzamy, gdzie dostępne są wszystkie filmy o płatnym zabójcy, któremu brutalnie przerwano emeryturę.

15.09.2023
13:16
john wick gdzie obejrzec
REKLAMA

Tekst został zaktualizowany o nowe informacje.

REKLAMA

Krótkie przypomnienie: w 1. części poznajemy Johna Wicka, byłego najlepszego płatnego zabójcę w USA, który dla swojej żony porzucił jednak niebezpieczny zawód. Gdy kobieta umiera, a syn rosyjskiego mafiosa odbiera mężczyźnie ostatnią pamiątkę po ukochanej, John Wick postanawia się zemścić. W kolejnej części John Wick w eleganckim garniturze pojawia się tym razem we Włoszech, gdzie będzie musiał zmierzyć się z podziemną organizacją włoskich zabójców. A jak wiadomo, John Wick nie bierze jeńców i wykorzysta każdą ostatnią kulę, by dopiąć swego. Na koniec w 3. części John Wick wpada w poważne tarapaty. Płatny zabójca musi wydostać się z Nowego Jorku i ukryć się przed Gildią Zabójców, która za jego głowę wyznaczyła nagrodę. Nikt nie stanie po jego stronie.

O serii "John Wick" z Keanu Reevesem przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

"John Wick" i "John Wick 4": gdzie obejrzeć wszystkie części?

Kiedy wydawało się, że era Johna Wicka dobiegła końca, dostaliśmy najnowszy film z kultowej serii z największym twardzielem w garniturze w roli głównej, która zadebiutowała już w VOD. W serwisach streamingowych dostępne są także pozostałe części cyklu, a te są definicją porządnego kina akcji. Wszystkie części "Johna Wicka" obejrzeć można w następujących serwisach:

REKLAMA
Zwiastun filmu "John Wick 4"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA