REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Na trzy tygodnie przed premierą do sieci wyciekł opis odcinka otwierającego 8. sezon „Gry o tron”

A wydawało się, że tym razem obejdzie się większych przecieków. Niestety - w sieci pojawił się dokładny opis premierowego odcinka ostatniej serii serialu „Gra o tron”.

25.03.2019
14:21
gra o tron 8 sezon wyciek
REKLAMA
REKLAMA

Już wcześniej w internecie pojawiło się po jednej stronie scenariusza z 3. i 6. odcinka oraz dwie strony z 5. epizodu. Tym razem użytkownicy Reddita (dokładniej ten o nicku TheRealFikiDoctor) dostarczyli zawierający 4 strony opis otwierającego nowy sezon odcinka.

Oczywiście wszystko co pochodzi ze wspomnianego źródła należy brać w nawias, ale opublikowany materiał wydaje się być autentyczny. Nie można zapominać o wcześniejszych wpadkach HBO, kiedy do sieci przedostawały się przedpremierowo całe odcinki.

Fani „Gry o tron” zaczęli ciskać gromy.

Po wpisach na Twitterze widać, że wśród miłośników serialu panuje prawdziwa wrzawa i rozgoryczenie. Po tak długim czasie oczekiwania na powrót „Gry o tron” trudno powstrzymać się od zajrzenia do opublikowanego scenariusza. Z drugiej jednak strony zepsuje to frajdę z premiery, zwłaszcza, że w tym sezonie czeka nas tylko 6 odcinków. Szkoda zatem zaspoilerować sobie cały epizod z i tak krótkiej serii.

HBO nie zabrało jeszcze głosu w sprawie, który potwierdziłby autentyczność materiałów lub temu mu zaprzeczył.

Nie będziemy publikować opisu, który przedostał się do sieci, aby zaoszczędzić wam przykrych spoilerów. Jeżeli ktoś jednak jest gotów na zaznajomienie się z nim, to jest on dostępny pod TYM linkiem.

REKLAMA

Już wcześniej pojawiło się kilka nieautoryzowanych doniesień na temat premiery 1. epizodu 8. serii. Ujawniono m.in. członków obsady, których zobaczymy na ekranie podczas premiery. Co zaś się tyczy całego sezonu, to znamy oficjalny czas trwania poszczególnych odcinków oraz daty ich premier.

Premierowy epizod 8. sezonu „Gry o tron” trafi na antenę HBO 15 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA