REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nareszcie! HBO podało datę premiery 8. sezonu „Gry o tron”. Zobacz zapowiedź

Mamy to! Po miesiącach oczekiwań w końcu wiemy, kiedy powróci jeden z najgłośniejszych seriali - „Gra o tron”. HBO podało datę premiery 8. sezonu, który zwieńczy opowieść o bohaterach Westeros.

14.01.2019
8:01
gra o tron 8 sezon kiedy premiera w hbo
REKLAMA
REKLAMA

2018 był rokiem bez „Gry o tron”, a serial i tak rozpalał publikę i świat show-biznesu. Produkcja zdobyła najwięcej statuetek Emmy w minionym roku, a każde doniesienie z planu 8. sezonu było szeroko komentowane przez polskie i światowe media. Dowiedzieliśmy się, co o końcu produkcji sądzą aktorzy biorący w niej udział i jak mają wyglądać nadchodzące odcinki. Wciąż jednak główne pytanie, kiedy obejrzymy finał „Gry o tron”, pozostawało bez odpowiedzi. Aż do teraz.

Gra o tron - kiedy 8 sezon serialu pojawi się w telewizji?

8. sezon „Gry o tron” zadebiutuje już 15 kwietnia 2019 roku na antenie HBO oraz w HBO GO.

Datę premiery poznaliśmy przed emisją pierwszego odcinka 3. sezonu „Detektywa”, który od dziś można oglądać w HBO GO, a o 20:10 ponownie pojawi się w telewizji HBO. Po pilocie widzowie będą mogli obejrzeć od razu drugi odcinek serii. HBO udostępniło krótki zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Nie wiem jak wy, ale ja już odliczam dni do premiery ostatniego sezonu. To będzie jedno z największych wydarzeń popkulturowych tego roku zaraz obok premiery „Avengers: Endgame” oraz debiutu netfliksowego „Wiedźmina”. Jestem pewna, że media i publika będą rozgrzane do czerwoności. W końcu dowiemy się, kto zasiądzie na Żelaznym Tronie.

REKLAMA

Przypomnijmy, że aktualnie w produkcji znajduje się spin-off „Gry o tron”, będący jednocześnie prequelem wydarzeń znanych z serialu na podstawie prozy Georga R.R. Martina. Niedawno poznaliśmy obsadę produkcji i dowiedzieliśmy się, kto odpowie za reżyserię pierwszego epizodu.

Gotowi na maraton „Gry o tron”? Dotychczasowe siedem sezonów serialu możecie oglądać na platformie HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA