REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

To smoki będą rządzić w Westeros. Są już nowe zapowiedzi 8. sezonu „Gry o tron"

„Gra o tron” zbliża się do nieuniknionego finału. Ostatni sezon produkcji zadebiutuje w połowie kwietnia, więc emocje fanów sięgają zenitu. Jeżeli wierzyć nowemu materiałowi wideo, to na pewno doczekamy się jednego - smoki znów będą rządzić w Westeros.

01.04.2019
9:36
gra o tron trailer
REKLAMA
REKLAMA

Szczegóły ostatniego sezonu „Gry o tron” były przez długi czas ukrywane przed widzami. HBO nie rozpieszczało fanów materiałami z planu i dopiero w ostatnich kilku miesiącach podzieliła się kilkoma filmami i serią zdjęć aktorów. Najważniejszym z nich był oczywiście oficjalny zwiastun 8. odsłony serialu.

Oczywistym jest jednak, że tak znikoma liczba scen nie zadowoli najbardziej zaangażowanych wielbicieli, którzy spędzają długie godziny na obmyślaniu możliwych zakończeń i własnych teorii na temat choćby enigmatycznej postaci Nocnego Króla. Na szczęście stacja zrozumiała, że im bliżej premiery, tym bardziej trzeba zachęcać widzów (zarówno najwierniejszych, jak i tych po prostu oglądających telewizję).

Dlatego do sieci trafiły dwa krótkie filmiki zapowiadające 8. sezon. Znalazło się w nich kilka nowych ujęć.

Część pokazanych scen znalazła się wcześniej w oficjalnym zwiastunie serialu. Podziw, jaki wzbudza widok żywego smoka, widzieliśmy jednak wcześniej przede wszystkim u Aryi. Teraz pokazano też reakcję kilku pozostałych postaci. Zaprezentowano też kilka ujęć walczącego Jona Snowa oraz jego krótką interakcję z wpatrującą się w ogień płonący na kominku Daenerys Targaryen.

W jednym ze spotów słyszymy również Tyriona Lannistera, który namawia kogoś na wspólną walkę, bo inaczej wszystkich czeka śmierć. W tle widać Daenerys i Sansę, więc być może jesteśmy świadkami dalszej części negocjacji z jakimś wysłannikiem królowej Cersei. Czyżby chodziło o Jaimego, który na chwilę pojawia się na ekranie w trakcie nocnej walki?

REKLAMA

Drugi materiał również zwraca uwagę odbiorców na to, że wojna z Białymi Wędrowcami oznacza walkę o przetrwanie wszystkich Siedmiu Królestw. Notabene we wszystkich opublikowanych do tej pory materiałach promocyjnych HBO skupiła się przede wszystkim na ludzkich bohaterach konfliktu. Wygląda więc na to, że tajemnice Nocnego Króla i Innych poznamy dopiero podczas seansu finałowych odcinków hitowej produkcji.

8. sezon „Gry o tron” zadebiutuje na polskim HBO już 15 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA