REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zaczyna się walka za żyjących. Sprawdźcie oficjalny zwiastun 8. sezonu „Gry o tron”

Za nieco ponad miesiąc otrzymamy w końcu finałowy sezon „Gry o tron”. Aby ulżyć nieco zniecierpliwionym fanom, HBO opublikowało zwiastun nowej serii.

05.03.2019
17:43
gra o tron 8 sezon zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

O fabule wciąż nie wiemy zbyt wiele. Choć pojawiło się już kilka tropów, a także, jak to bywa w przypadku „Gry o tron”, fanowskich teorii. Wiemy jednak, którzy bohaterowie pojawią się w 1. odcinku. Informacja nie została oficjalnie potwierdzona, ale możemy przypuszczać, że w premierowym epizodzie przywitają nas Tyrion, Jaime, Cersei, Daenerys, Jon Snow, Arya, Sansa oraz Davos.

Tych bohaterów widzimy też w opublikowanym zwiastunie. Rozpoczyna go scena, w której Arya z zakrwawioną twarzą ucieka ciemnymi korytarzami. Jest przerażona, a ktoś ewidentnie ją goni. Rzecz dzieje się prawdopodobnie w Winterfell. Na ekranie obserwujemy także liczne armie - te pod dowództwem Cersei, ale też Daenerys. Nie zabrakło też smoków, na które z fascynacją patrzą Sansa i Arya. Jest także Jaimie na polu bitwy i dużo, dużo więcej.

Zapowiedź 8. sezonu „Gry o tron”:

REKLAMA

Możemy być pewni, że pożegnamy część ulubionych bohaterów, którzy dotrwali przy życiu do finałowego sezonu. W nowej serii ma odbyć się największa bitwa w historii telewizji, która potrwa cały odcinek. To już zwiastuje, że polecą głowy. Aktorzy zdradzili też, że ma być naprawdę krwawo, a trup ma ścielić się gęsto. Na ekranie ujrzymy Sansę, która odrzuciła suknie na rzecz zbroi. Nie zobaczymy za to George'a R.R. Martina. Autor literackiego pierwowzoru zrezygnował ze swojego cameo w finale serialu.

Premiera ostatniego sezonu 15 kwietnia w HBO i HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA