REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czołówka serialu "Gra o tron" w 360 stopniach

Jeśli oglądając czołówkę serialu "Gra o tron", kiedykolwiek czuliście niedosyt, chcąc zobaczyć to, co dzieje się poza kadrem, nareszcie macie okazję. HBO udostępniło wideo 360 stopni pozwalające eksplorować Westeros w sposób niedostępny nigdy wcześniej. 

14.04.2016
11:18
gra o tron rebelia roberta
REKLAMA
REKLAMA

Przyznajmy to uczciwie: czołówka "Gry o tron" definitywnie nie należy do najlepszych openingów serialowych w dziejach. W 360 stopniach zyskuje jednak sporo uroku, tym bardziej, że jest zdecydowanie dłuższa i ciekawsza od oryginalnej. Dzięki temu wideo możemy swobodnie rozejrzeć się po najważniejszych lokacjach Westeros: Królewskiej Przystani, Winterfell, Słonecznej Włóczni czy Murze. Jeśli macie ochotę na wirtualną wycieczkę, odpalcie film poniżej.

REKLAMA

Szósty sezon "Gry o tron" swoje premierę będzie miał już niebawem, bo 24 kwietnia (w Polsce o 3 rano w nocy z 24 na 25 kwietnia). Skrótowy opis pierwszego odcinka brzmi następująco: Jon Snow nie żyje. Daenerys poznaje potężnego człowieka. Cersei ponownie spotyka się z córką. Pełny zwiastun możecie obejrzeć tutaj, a analizę poszczególnych materiałów udostępnionych przez HBO znajdziecie w tekstach "Gra o Tron doczekała się zwiastuna 18+. Rozkładamy go na czynniki pierwsze, mamy mocne wnioski" oraz "Co nowy zwiastun 6 sezonu „Gry o tron” mówi nam o nadchodzących wydarzeniach?".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA