REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Te gwiazdy na koniec roku będą pławić się w luksusie. Ich zarobki powalają

Ile w tegorocznym okresie jesienno-zimowym zarobią gwiazdy polskiej sceny muzycznej? Beata Kozidrak może spodziewać się przychodu na poziomie przekraczającym 1 mln zł. Jak się bowiem okazuje, jest aktualnie jedną z najbardziej rozchwytywanych piosenkarek.

14.11.2022
16:21
gwiazdy zarobki sylwester beata kozidrak
REKLAMA

Ponad 1 mln zł - tyle w końcówce tego roku ma zarobić Beata Kozidrak. Jest ona jedną z gwiazd, dla których okres jesienno-zimowy jest bardzo gorący. Bo kiedy zagraniczne aktorki płaczą, że nie mogą sobie pozwolić na półroczne wakacje, rodzime piosenkarki zakasają rękawy i dają koncert za koncertem, aby przy obecnej inflacji móc sobie pozwolić na spędzenie świąt Bożego Narodzenia na odpowiednim poziomie.

Ponad 20, prawie 30, 12, 13 koncertów to dla polskich gwiazd sceny muzycznej standard w końcówce tego roku. Każdy z występów to zarobek rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł (w przypadku Beaty Kozidrak - 55 tys. zł). Stąd właśnie biorą się kilkumiesięczne pensje, o jakich przeciętnemu Kowalskiemu nawet się nie śniło.

REKLAMA

Ile zarobią polskie gwiazdy na koniec 2022 roku?

Super Express sprawdził, ile koncertów łącznie w okresie od września do końca grudnia mają dać rodzime piosenkarki i pomnożył tę liczbę przez średnią gażę danej artystki. Przygotowana przez portal lista prezentuje się następująco:

REKLAMA
  • Beata Kozidrak solo i z zespołem - 21 koncertów - po 55 tys. - 1,15 mln zł
  • Anita Lipnicka - 28 - po 35 tys - 980 tys.
  • Maryla - 12 - po 45 tys - 540 tys.
  • Kasia Kowalska - 13 - po 35 tys - 455 tys.
  • Patrycja Markowska - 13 - po 35 tys - 455 tys.
  • Cleo - 12 - po 35 tys. - 420 tys.
  • Julia Wieniawa - 5 - 30 tys - 150 tys.

Warto zaznaczyć, że w podane przez portal kwoty nie wchodzą jeszcze gaże z występów sylwestrowych, które są ekstra płatne. Gwiazdy aktualnie walczą o kontrakty na planowane imprezy. Dlatego prawdziwy okres żniw dopiero przed nimi.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA