REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Moc przybyła do HBO GO. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi już dostępne w serwisie

Jeden z najgłośniejszych filmów ubiegłego roku wreszcie trafił do polskiej telewizji i serwisów VoD. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi dziś wieczorem emitowany będzie na HBO. Produkcja jest także dostępna na HBO GO.

26.08.2018
9:00
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi HBO
REKLAMA
REKLAMA

Rey wreszcie odnalazła Luke’a Skywalkera, który ukrył się na odległej planecie Ahch-To. Udaje jej się namówić mistrza Jedi do przekazywania swojej wiedzy. Nie jest to jednak jedyny cel bohaterki; musi także przekonać mentora, by zechciał pomóc Rebeliantom w walce przeciw Najwyższemu Porządkowi. A ten nie zawaha się przed zabiciem Lei, Poe czy Finna.

Tak w skrócie prezentują się Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi.

Obraz Riana Johnsona należy do najgłośniejszych produkcji ubiegłego roku. Jak każdy kolejny film z serii wywołał mnóstwo dyskusji jeszcze przed premierą, a Disney na pewno wiązał z nim wielkie plany. Myszka Miki się nie zawiodła, bo Ostatni Jedi osiągnął szczyt zeszłorocznych zestawień box office, przynosząc dochody przekraczające 1,3 mld dol.

O filmie było głośno także w mniej chwalebny sposób. Całkiem spora grupa internautów była mocno zawiedzona rozwiązaniami fabularnymi. Niektórzy pisali petycje o usunięcie tej części z kanonu, inni posuwali się do gróźb pod adresem Riana Johnsona. Ogromna fala hejtu wylała się także na Kelly Marie Tran, która pod wpływem negatywnych komentarzy opuściła swoje media społecznościowe.

REKLAMA

Teraz mamy szansę ponownie przekonać się, czy krytyka Johnsona była uzasadniona. Dziś wieczorem Ostatni Jedi emitowany będzie na HBO.

Film można obejrzeć o 20:10. Produkcja jest także dostępna w katalogu HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA