REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Gwyneth Paltrow nigdy nie obejrzała filmu ze swoim udziałem. Chodzi o "Avengers: Koniec gry"

Gwyneth Paltrow gościła na odbywającym się w Arabii Saudyjskiej festiwalu filmowym Red Sea. Aktorka podczas filmowego wydarzenia zdobyła się na szczerze wyznanie, podkreślając, że nigdy nie obejrzała filmu "Avengers: Koniec gry". Dlaczego?

08.12.2023
10:09
Gwyneth Paltrow Avengers koniec gry
REKLAMA

Gwyneth Paltrow na swoim koncie ma wiele różnorodnych kreacji. Nie jest jej obce Universum Marvela, bo w postać Pepper Potts, sekretarkę i partnerkę Tony'ego Starka wcieliła się aż w siedmiu filmach. Jej debiut miał miejsce w "Iron Manie" w 2008 roku, natomiast ostatni raz widzowie mogli zobaczyć jej postać na ekranie w 2019 roku w filmie "Avengers: Koniec gry".

REKLAMA

Więcej o "Avengers" przeczytasz w Spider's Web:

Gwyneth Paltrow nigdy nie obejrzała "Avengers: Koniec gry". Zdradziła, dlaczego.

Podczas filmowego wydarzenia Red Sea gwiazda postanowiła powspominać nieco pracę na planie "Iron Man".

Mówili, że będę się czuła, jakbym kręciła niezależny film i że będziemy się świetnie bawić i nie będę musiała brać udziału w zbyt wielu scenach walki. Pomyślałam sobie, OK. I tak właśnie było, a prawie każda scena w tej produkcji była wynikiem naszej improwizacji. Sami w przyczepie Jona Favreau pisaliśmy kwestie, więc w zasadzie czuliśmy się, jakbyśmy robili kino niezależne - wspominała gwiazda, zdradzając, że gdy film stał się wielkim kasowym hitem, kolejne części już w taki sposób nie powstawały.

"Avengers: Koniec gry"

Potem film stał się wielkim hitem i kolejnych części już nie robiliśmy w ten sposób. Szczerze mówiąc, w pewnym momencie przestałam je nawet oglądać. Nigdy nie zobaczyłam "Avengers: Koniec gry" ani też pozostałych. Nie dawałam rady tego śledzić, choć być może powinnam - powiedziała Paltrow.

Od 2008 roku Gwyneth Paltrow skupia się na własnej marce Goop

Sama zainteresowana choć w swoim portfolio ma wiele ról, m.in. "Zakochany Szekspir", "Przypadkowa dziewczyna", "Morderstwo doskonałe", czy wspomniany już "Avengers", kilka lat temu niemal zrezygnowała z aktorstwa, skupiając się na własnej marce Goop. Wiele lat temu założony przez gwiazdę brand, wciąż rozwija się, oferując rozmaite usługi czy produkty. Goop to firma i marka lifestyle‘owa, którą Paltrow założyła w 2008 roku. Z czasem brand przekształcił się w wielofunkcyjny biznes, który oferuje produkty z zakresu urody, zdrowia, mody, żywienia.

REKLAMA

Ostatnia rola z udziałem Gwyneth miała miejsce w 2020 roku i był to serial "Wybory Paytona Hobarta". Paltrow nie ukrywa, że w związku z prowadzeniem firmy ciężko byłoby się jej zaangażować w jakikolwiek większy projekt, natomiast jedna osoba byłaby w stanie ją przekonać do udziału w filmie.

Obecnie bardzo trudno byłoby mi zająć się jakimkolwiek projektem aktorskim z uwagi na prowadzenie firmy. Ale Robert Downey JR. prawdopodobnie zawsze byłby w stanie mnie do tego namówić - mówiła w jednym z wywiadów aktorka.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA