REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Harrison Ford kręci z Marvelem. Jego postać z "Kapitana Ameryki" dostanie serial na Disney+

Harrison Ford wystąpi w serialu MCU? Marvel ma przygotowywać produkcję z jego udziałem dla platformy Disney+. Aktor będzie się w niej wcielał w rolę Thaddeusa Rossa/Red Hulka.

13.01.2023
13:46
harrison ford mcu red hulk disney+
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Harrisona Forda znamy głównie z ról w filmach kinowych. Tych jest naprawdę na pęczki. Każdy widz obudzony w środku nocy może recytować ich całe mnóstwo. A występy w serialach? No właśnie. Aktor jeszcze do niedawna w nich nie grywał. Teraz to się zmienia. Użytkownicy Paramount+ mogą go zobaczyć w prequelu "Yellowstone" - "1923", niedługo na Apple TV+ ma się pojawić "Shrinking", a teraz wygląda na to, że doczekamy się też odcinkowej produkcji Disney+ z jego udziałem. I to marvelowskiej.

Harrison Ford zadebiutuje w MCU w nadchodzącym "Kapitanie Ameryce". Po śmierci Williama Hurta w marcu zeszłego roku to on zastąpi go w "New World Order" w roli Thaddeusa Rossa. Co więcej, według plotek mamy zobaczyć przemianę bohatera w Red Hulka.

REKLAMA

Red Hulk - Disney robi serial MCU z Harrisonem Fordem?

REKLAMA

Disney już ma przygotowywać na swoją platformę serial o Red Hulku. Tak wynika z nieoficjalnych doniesień portalu GiantFreakinRobot. Informacje pochodzą oczywiście ze "sprawdzonych i potwierdzonych źródeł". Na razie jednak nie ma konkretów na temat nadchodzącej produkcji. Prócz tego, że Harrison Ford wcieli się w główną rolę, niczego na razie nie wiadomo.

"Kapitan Ameryka: New World Order" z Harrisonem Fordem trafi do kin w 2024 roku. Data premiery serialu "Red Hulk" nie jest na tem moment znana, ale należy się jej spodziewać już po pojawieniu się filmu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA