REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Jessica Jones", którą znasz z serialu Netfliksa, trafi do Marvela. Disney robi serial z Krysten Ritter

"Jessica Jones" trafi do MCU? Mówiło się już o powrocie Krysten Ritter do roli superbohaterki w nadchodzącym "Daredevil: Born Again". Teraz pojawiły się doniesienia, że Kevin Feige miał zaakceptować reboot serialu platformy Netflix realizowany dla Disney+.

12.01.2023
10:10
jessica jones serial marvel disney
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Charlie Cox jako Matt Murdock i Vincent D'Onofrio jako Kingpin - ci bohaterowie z netfliksowego uniwersum "Defenders" już w MCU zadebiutowali. Teraz czas na kolejnych. Skoro "Daredevil" dostaje reboot na Disney+, to czemu nie miałoby to spotkać również lubianej przez fanów niegrzecznej pani detektyw z supermocami? "Jessica Jones" naprawdę może powrócić.

Już od jakiegoś czasu mówi się, że Krysten Ritter miałaby pojawić się jako Jessica Jones w nadchodzącym "Daredevil: Born Again". Są to na razie niepotwierdzone informacje. Jeśli jednak okażą się prawdziwe, może to być przedsmak nadchodzącego rebootu solowego serialu z superbohaterką.

REKLAMA

Jessica Jones - superbohaterka dostanie serial MCU?

Nie jest to oficjalna informacja. Doniesienia na temat serialu z Jessicą Jones dla Disney+ pochodzą od "zaufanych i sprawdzonych źródeł" portalu GiantFreakinRobot. Według nich produkcję miał już zaakceptować sam Kevin Feige, co oznacza, że superbohaterka może na dłużej rozgościć się w MCU. Zdjęcia miałyby ruszyć już w przyszłym roku.

Jessica Jones - MCU - Disney+
REKLAMA

Marvel wydaje się zdeterminowany, aby uszczknąć sobie jak najwięcej z popularności bohaterów seriali platformy Netflix. Nie powinno to nikogo dziwić. W końcu produkcje te (przynajmniej w większości) cieszyły się uznaniem i aprobatą fanów. Powrót Charlie'ego Coksa jako Matta Murdocka w "Spider-Man: Bez drogi do domu", a potem w "Mecenas She-Hulk" wywołał spore poruszenie. Podobnie zresztą jak pojawienie się Kingpina w wykonaniu Vincenta D'Onofrio w serialu "Hawkeye".

"Daredevil: Born Again" ma pojawić się na Disney+ wiosną 2024 roku. Jeśli wszystkie dotychczasowe doniesienia okażą się prawdą, będzie to serial wprowadzający do MCU również Punishera, czyli Franka Castle w wykonaniu Jona Bernthala. Na ten moment nie wygląda jednak na to, aby w MCU miała zadebiutować pozostała część Netfliksowego "Defenders" - Iron Fist i Luke Cage.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA