REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Powstanie serial na podstawie komiksowej serii "Harrow County"

Urodzaj seriali na podstawie komiksów trwa w najlepsze. Szykuje się kolejna ekranizacja, tym razem jednak materiałem źródłowym nie będzie dzieło ze stajni Marvela lub DC. Amerykańska stacja Syfy zamówiła telewizyjną produkcję opartą na horrorze "Harrow County".

04.12.2015
9:03
Powstanie serial na podstawie komiksowej serii Harrow County
REKLAMA
REKLAMA

Syfy bierze się za kolejny interesujący projekt. Stacja, która w tym roku zamówiła już między innymi "Channel Zero" - horror, w którym wykorzystane zostaną motywy znane z popularnych creepypast, "Van Helsing" - gdzie wiodącą postacią nie będzie słynny Abraham, a jego córka - Vanessa, czy "Krypton" - prequel "Supermana", teraz zapowiada ekranizację świeżej, znakomicie przyjętej serii komiksów utrzymanych w konwencji horroru - "Harrow County".

harrow county

"Harrow County" wydawane jest od maja 2015 roku i jak dotąd doczekało się siedmiu zeszytów (ósmy zostanie wydany za kilka dni). Główną bohaterką serii jest nastolatka Emmy, żyjąca w niewielkim miasteczku, otoczonym przerażającą knieją, zamieszkiwaną przez potworne istoty - duchy, zombie czy gobliny. W dniu swoich osiemnastych urodzin Emmy odkrywa, że jest w jakiś sposób związana z tymi kreaturami - wkrótce okazuje się, że dziewczyna jest reinkarnacją potężnej wiedźmy, która została zabita w dniu jej narodzin.

harrow county 2
REKLAMA

Komiks "Harrow County" został znakomicie przyjęty przez czytelników oraz krytyków i uchodzi za jedną z najlepszych publikacji wydanych w tym roku. Pierwszy zeszyt możecie przeczytać tutaj - w niezbyt wygodnej formie, za to za darmo.

Zapowiada się interesująco. Ciekawych - choć często dość odtwórczych - pomysłów na serialowe produkcje Syfy na mnóstwo. Szkoda, że rzadko idą one w parze z wysoką jakością ich realizacji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA