REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

"Harry Potter" wraca do kin. Obejrzysz go już w tym miesiącu

"Harry Potter" już wkrótce ponownie trafi do kin. Fani hitowej serii będą mogli obejrzeć kultowe przygody młodych czarodziejów na dużym ekranie w nowoczesnej technologii 4DX.

05.10.2023
10:25
Harry Potter trafi do kin
REKLAMA

Mimo upływu lat sława Harry'ego Pottera nie mija. Choć od premiery ostatniej części minęło już 12 lat, mnóstwo fanów wciąż śledzi kolejne informacje o wydarzeniach związanych z uniwersum świata Hogwartu.

REKLAMA

"Harry Potter" ponownie w kinach. Film będzie można obejrzeć w technologii 4DX.

Ci najwierniejsi wielbiciele "Harry'ego Pottera" będą zachwyceni, gdyż lada moment "Harry Potter" ponownie trafi do kin. Już 13 października w sieci kin Cinema City wyświetlone zostaną wszystkie części przygód o młodych czarodziejach. Projekcje filmów potrwają aż trzy dni, lecz największe emocje wzbudzi nie tylko ponowna obecność czarodziejów na wielkim ekranie, ale również to, że seanse odbędą się w technologii 4DX.

W Spider's Web piszemy o Harrym Potterze:

Warto podkreślić, że w tej technologii poza obrazem wyświetlanym w 3D widzowie oglądając film będą mogli również poczuć zapach, wodę oraz zmieniający się wiatr. To jeszcze nie wszystko, bo położenie zmieniają też fotele, które naśladują ruch kamery, opadają też w dół lub podnoszą się w zależności od ujęcia.

REKLAMA

"Harry'ego Pottera" będzie można zobaczyć już od 13 października w Cinema City

Wszystkie części "Harry'ego Pottera" dostępne będą od 13 października w Cinema City w takich miastach jak m.in. Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Bydgoszcz oraz Lublin. Harry Potter" to seria ośmiu brytyjsko-amerykańskich filmów fantasy z lat 2001-2011. Cykl stanowi adaptację serii siedmiu powieści pod tym samym tytułem autorstwa brytyjskiej pisarki J. K Rowling.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA