REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

HBO Max ma chrapkę na Harry'ego Pottera. Platforma rozważa realizację serialu

Były filmy, były ich spin-offy, był reunion obsady, a Warner Bros. Discovery wciąż mało. Koncern chce dalej wykorzystywać potencjał Harry'ego Pottera. Szef firmy zapowiadał już kolejne produkcje pełnometrażowe osadzone w świecie J.K. Rowling, a teraz okazuje się, że możemy dostać również serial od HBO Max.

11.11.2022
11:20
harry potter hbo max serial
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Warner Bros. Discovery wie, że świat Harry'ego Pottera ma jeszcze sporo komercyjnego potencjału do wykorzystania. Już od dłuższej chwili pojawiają się doniesienia o kolejnych produkcjach osadzonych w uniwersum młodego czarodzieja. Bynajmniej nie chodzi tu o 4. część "Fantastycznych zwierząt". David Zaslav - szef koncernu - wspominał ostatnio o szukaniu nowych sposobów na rozwijanie filmowej franczyzy z udziałem J.K. Rowling.

Jak wiadomo od przybytku głowa nie boli, dlatego, jak się okazuje, w eksploatowaniu Harry'ego Pottera, Warner Bros. Discovery nie zamierza ograniczać się tylko do filmów. Do świata młodego czarodzieja chciałoby nas bowiem zabrać również HBO Max.

REKLAMA

Harry Potter - będzie serial dla HBO Max?

Szefowa działu kontentu HBO Max - Sarah Aubrey zdradził portalowi Variety, że Harry Potter jest jedną z marek należących do Warner Bros. Discovery, która może doczekać się serialu:

Bardzo chcielibyśmy tworzyć nowe treści dla tych fanów i zastanawiamy się, co zrobić.

Harry Potter - serial - HBO Max
REKLAMA

W tym momencie nic jeszcze nie wiadomo na temat ewentualnego serialu osadzonego w świecie Harry'ego Pottera. HBO Max może jednak wybierać z całej palety tematów do podjęcia. Sequele, prequele, spin-offy filmów - to wszystko jest aktualnie na stole.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA