REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Nie ma trzydziestki, ma miliony. Harry Styles zdeklasował inne gwiazdy swoim majątkiem

Harry Styles już po raz drugi uznany został za najbogatszą gwiazdę Wielkiej Brytanii poniżej 30-tego roku życia. Fortuna artysty szacowana jest na 175 milionów funtów.

31.10.2023
15:23
Harry Styles Debby Wong
REKLAMA

Harry Styles już drugi rok z rzędu trafił na listę najbogatszych gwiazd Wielkiej Brytanii poniżej 30-tki w rankingu Heat's Rich List. Majątek 29-letniego piosenkarza i aktora szacowany jest na 175 milionów funtów. Styles, który świetnie radzi sobie na koncertach, również w Polsce, gdzie sam mówił, że nigdy nie widział tak bardzo rozkrzyczanej publiczności, jak u nas, zgarnia ogromne zyski z Love on Tur.

REKLAMA

Więcej o muzyce przeczytasz w Spider's Web:

Harry Styles najbogatszym gwiazdorem Wielkiej Brytanii, poniżej 30-tego roku życia.

W tej trasie jest od dwóch lat i jak donoszą brytyjskie media, dzięki niej może liczyć na zysk 508 mln funtów. Sukces muzyczny Stylesa wspierany jest też przez gigantyczny kontrakt z Marvelem na pięć filmów. Na swoim koncie Harry ma też udaną karierę modela i kontrakt z Gucci na 8 mln funtów. Do tego wszystkiego dochodzi też linia kosmetyków Stylesa - produkty do pielęgnacji skóry Plub.

Sam zainteresowany lubi pokazać się też innym z tej dobrej strony, gdy przekazał honorarium z reklamy Apple AirPod na rzecz organizacji charytatywnej, zajmującej się uchodźcami.

REKLAMA

Drugie miejsce zajęła Dua Lipa

Heat's Rich List 2023 przyznał drugie miejsce dla Duy Lipy, podobnie zresztą jak w ubiegłym roku. Jej szacowana fortuna skoczyła z 69, 1 mln funtów do 82,5 mln funtów. Jej kariera to już nie tylko muzyka. Brytyjsko-albańska gwiazda od jakiegoś czasu jest już marką z internetowym klubem książki, podcastem, projektowaniem ubrań dla Versace oraz występem w kasowym filmie "Barbie".

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA