REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Ed Sheeran zagra w Polsce jeszcze jeden koncert. Spieszcie się, bo bilety szybko znikają

Koncert Eda Sheerana w Gdańsku został wyprzedany. Dla tych, którzy nie zdążyli załapać się na kupno biletów, będą mieli okazję zdobyć je ponownie - muzyk zdecydował się wystąpić w Polsce raz jeszcze, a sprzedaż wejściówek rusza jeszcze w tym tygodniu.

31.10.2023
9:59
Ed Sheeran zagra w Polsce jeszcze jeden koncert. Spieszcie się, bo bilety szybko znikają
REKLAMA

Trasa Eda Sheerana The Matematics Tour rozpoczęła się już w kwietniu 2022 roku. Brytyjski artysta odwiedził do tej pory Stany Zjednoczone i Kanadę i Europę - przy tej okazji zawitał do Polski, gdzie w sierpniu 2022 na PGE Narodowym można było usłyszeć na żywo takie hity jak "Shape of You", "Photograph" czy "Give Me Love". Promując swoją piątą i szóstą płytę, czyli "Equals" (2021) i "Subtract" (2023), Ed Sheeran już w styczniu 2024 roku w ramach trasy wyruszy dalej. Muzyk zagra koncerty m.in. w Japonii, Tajlandii czy Włoszech, ale również w Polsce, gdzie ponownie wystąpi przed swoimi fanami, tym razem w Gdańsku 12 lipca na Polsat Plus Arenie. Choć bilety na wydarzenie zostały wyprzedane, to artysta postanowił wyjść naprzeciw swoim fanom i zdecydował się zagrać na Polsat Plus Arenie raz jeszcze.

REKLAMA

Ed Sheeran ogłasza nową datę koncertu w Polsce. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Dodatkowy koncert Eda Sheerana dla tych fanów, którzy nie zdążyli zakupić biletu, odbędzie się w sobotę 13 lipca 2024 roku na Polsat Plus Arenie w Gdańsku, czyli dzień po pierwszym występie artysty w Polsce. Gościem specjalnym będzie Calum Scott, autor takich hitów jak "You Are The Reason", "Heaven" czy "Rise".

Sprzedaż wejściówek rusza już w czwartek 2 listopada o godzinie 11:00 za pośrednictwem serwisu Eventim, który jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem biletów (można je zakupić pod tym linkiem). Organizator wydarzenia zastrzega sobie prawo o decydowaniu, w jakim zakresie wejściówki mogą być przekazywane lub odsprzedawane innym uczestnikom imprezy za pośrednictwem aplikacji EVENTIM PL.

Ed Sheeran - "Perfect" (2017)

O Edzie Sheeranie piszemy więcej w serwisie Spider's Web:

REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA