REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. TV /
 3. Filmy /
 4. Seriale

Co nowego w HBO? W lipcu zadebiutują odcinki „Doom Patrol”, „Opowieści podręcznej” i „Kryptonu”

HBO w ostatnich dwóch miesiącach mogło pochwalić się kilkoma niezwykle popularnymi serialami. Czy w lipcu telewizja pokaże kolejny wielki hit? Z zaprezentowanej właśnie ramówki na pewno ucieszą się widzowie „Opowieści podręcznej” oraz „Kryptonu”, ale nie zabraknie też propozycji dla fanów dobrego kina.

21.06.2019
12:07
hbo lipiec
REKLAMA
REKLAMA

Przebić wyniki oglądalności 8. sezonu „Gry o tron”, „Czarnobyla” i 2. serii „Wielkich kłamstewek” nie będzie łatwo. HBO przygotowało jednak kilkanaście produkcji z dużym potencjałem, które z pewnością zainteresują widzów. Część to oryginalne dzieła stacji, a część jest pokazywana na bazie licencji. Czego dokładnie mogą się spodziewać posiadacze HBO w lipcu?

HBO w lipcu 2019 - najważniejsze produkcje, które zadebiutują w przyszłym miesiącu:

Opowieść podręcznej: sezon 3

„Opowieść podręcznej” powraca z zupełnie nowym, trzecim sezonem, który w Polsce jest pokazywany na HBO i HBO GO. Produkcja opowiada o losach June (w tej roli Elisabeth Moss), która próbuje zniszczyć od środka seksistowski, fanatyczny i niewolniczy system Gileadu. Serial zyskał olbrzymią popularność, ale nawet najwięksi fani narzekają na otwarcie 3. sezonu. Widzowie HBO wkrótce będą mogli się przekonać, czy to były tylko złe miłego początki.

Premiera dwóch pierwszych odcinków 16 lipca, kolejne we wtorki na HBO.

Hotel Transylwania 3

Genndy Tartakovsky to legenda amerykańskiej animacji. Autor takich seriali jak „Laboratorium Dextera” i „Samuraj Jack” kilka lat temu nawiązał współpracę z Sony i stworzył swoją własną serię filmów pełnometrażowych. „Hotel Transylwania 3” to (jak sama nazwa wskazuje) już trzecia część opowieści o Drakuli, który stworzył specjalne miejsce dla wszystkich potworów. Film z pewnością spodoba się tak dzieciom, jak i rodzicom. Nie wspominając o tym, że wakacyjny rejs wycieczkowcem idealnie wpasowuje się w lipcową atmosferę.

Premiera filmu 14 lipca na HBO.

Doom Patrol

DC od kilku miesięcy systematycznie nadrabia serialowe straty w stosunku do Marvela. Wydawnictwo we współpracy z Warner Bros. stworzyło doceniane produkcje w rodzaju „Titans”, „Young Justice: Outsiders” czy właśnie „Doom Patrol”. Ostatnia z wymienionych produkcji to absolutnie szalona opowieść o grupie postaci, których supermoce skazały na wygnanie ze społeczeństwa. Zdecydowanie warto obejrzeć.

Premiera pierwszego odcinka 15 lipca, kolejne w poniedziałki na HBO.

Lód płonie

Ocieplenie klimatu to fakt, z którym nie ma sensu dyskutować. Zmiany wywołane działalnością człowieka są poważne i grożą katastrofą ekologiczną w perspektywie kilkudziesięciu następnych lat. Wyprodukowany przez Leonardo DiCaprio film dokumentalny „Lód płonie” pokazuje jednak, że wciąż możemy przynajmniej częściowo zahamować ten proces. Czas jednak nieubłaganie ucieka.

Premiera filmu 4 lipca na HBO.

Krypton: sezon 2

W 2. sezonie serialu „Krypton” widzowie zobaczą nie tylko dobrze znajome postaci, ale też kilku zupełnie nowych bohaterów i przeciwników. Fani komiksów od DC z pewnością poznają Lobo czy generała Zoda (a powróci też Braniac). Początek nowej serii doczekał się lepszych ocen od recenzentów niż poprzednie epizody, więc można mieć nadzieję na wyjątkową opowieść o przodkach Supermana i ich planecie.

Premiera pierwszego odcinka 16 lipca, kolejne we wtorki na HBO.

Co oprócz tego?

Oprócz wspomnianych produkcji warto zainteresować się też innymi dziełami, które stacja pokaże w lipcu. Chodzi m.in. o disneyowski film „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”, hit z Robertem Redfordem „Gentelman z rewolwerem”, dokumentalne dzieło HBO Europe „Wiatr”, a także takie seriale jak „Gösta”, „Rozwód” czy „Rok za rokiem”.

REKLAMA

HBO lipiec 2019 - pełna lista zapowiedzianych premier:

 • Gösta, premiera pierwszego odcinka 1 lipca, kolejne w poniedziałki na HBO
 • Rozwód III, premiera pierwszego odcinka 2 lipca, kolejne we wtorki na HBO
 • Lód płonie, premiera 4 lipca na HBO
 • Dusza towarzystwa, premiera 7 lipca na HBO
 • Wiatr, premiera 7 lipca, HBO
 • Hotel Transylwania 3, premiera 14 lipca, HBO
 • Doom Patrol, pierwszego odcinka 15 lipca, kolejne w poniedziałki na HBO
 • Opowieść podręcznej III, premiera dwóch pierwszych odcinków 16 lipca, kolejne we wtorki na HBO
 • Krypton II, premiera pierwszego odcinka 16 lipca, kolejne we wtorki, HBO
 • Prości, ale bardzo bogaci, premiera 18 lipca, HBO
 • Festiwal Wigstock, premiera 18 lipca na HBO
 • Axios II, premiera pierwszego odcinka 18 lipca, kolejne w czwartki, HBO
 • Rok za rokiem, premiera pierwszego odcinka 19 lipca, kolejne w piątki na HBO
 • Gentleman z rewolwerem, premiera 21 lipca na HBO
 • Na plaży Chesil, premiera 25 lipca, HBO
 • W imię sprawiedliwości: Walka Bryana Stevensona o równouprawnienie, premiera 25 lipca na HBO
 • Operacja Overlord, premiera 26 lipca, HBO
 • Dziadek do orzechów i cztery królestwa, premiera 28 lipca na HBO
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA