REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Jak zmienić HBO GO na HBO Max? To proste!

Już dziś, 8 marca, w Polsce odbyła się premiera serwisu HBO Max. Dotychczasowi posiadacze subskrypcji HBO GO mogą się zastanawiać, w jaki sposób mogą zmienić konto w starszym serwisie na nowszą aplikację - śpieszymy z pomocą wszystkim tym, którzy nie są pewni, jak się za to zabrać.

08.03.2022
11:52
HBO Max: jak zmienić HBO GO na nowy serwis? Nowa aplikacja
REKLAMA

HBO Max zadebiutowało w Polsce. W związku z tym wielu dotychczasowych użytkowników starszej wersji serwisu - HBO GO - zastanawia się: co teraz? Jak zmienić HBO GO na HBO Max? W jaki sposób aktualizować aplikację? Sprawa jest bardzo prosta.

Przypominamy: HBO Max jest dostępne na telewizorach lub przystawkach z systemami operacyjnymi (Apple TV, Android TV, a docelowo - Tizen i WebOS), konsolach do gier (PlayStation 4 i 5, Xbox One, Series X/S), przeglądarki internetowej komputera (pod adresem hbomax.com) i na urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety z systemem Android oraz iOS). 

REKLAMA

Jak zmienić HBO GO na HBO Max?

REKLAMA

Jeśli posiadaliście konto w HBO GO, to… nie musicie robić właściwie nic, bo wasze subskrypcje zostały przeniesione do nowej wersji serwisu automatycznie. Trzeba zalogować się swoimi starymi danymi w nowej aplikacji (tak, telewizory i urządzenia mobilne wymagają pobrania aplikacji HBO Max) lub przeglądarce pod tym adresem. W przypadku telewizorów z Android TV/Google TV albo smartfonów z Androidem - szukamy apki w sklepie Play. W przypadku iPhone'ów, iPadów i Apple TV - w App Store.

A zatem: dotychczasowi użytkownicy HBO GO, subskrybujący serwis bezpośrednio, zostają automatycznie przeniesieni do HBO Max, a cena ich subskrypcji od dzisiaj będzie wynosić jedynie 19,99 zł miesięcznie. To dzięki ofercie specjalnej przygotowanej na start (oferta zniżkowa jest dostępna także dla nowych subskrybentów, którzy skorzystają z niej do 31 marca włącznie).

Jak sprawa wygląda w przypadku dostępu do pakietu HBO za pośrednictwem innego serwisu? Poszczególni operatorzy powinni się już z wami skontaktować. Abonenci Canal+ z dotychczasowym dostępem do HBO GO zostali automatycznie przeniesieni do HBO Max (nie zmieniła się też cena usługi). Tak samo w przypadku Polsat Box i Polsat Box Go. Również w sieci kablowej Vectra abonenci będą mogli skorzystać z promocji.

HBO Max w Polsce
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA