REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale /
  4. VOD

HBO Max pokazało zwiastuny swoich pierwszych oryginalnych seriali. Na liście „Zwariowane melodie” i „Love Life”

HBO Max to następny serwis VOD, którego właścicielom marzy się przebicie Netfliksa. Osiągnięcie tego będzie jednak możliwe tylko dzięki niezwykle mocnej ofercie programów. Jak prezentują się pierwsze nowości HBO Max? Platforma pokazała zwiastuny takich seriali jak „Love Life” i „Looney Tunes Cartoons”.

21.04.2020
21:08
hbo max seriale
REKLAMA
REKLAMA

Wejście HBO Max na rynek VOD na wiosnę 2020 roku zostało zapowiedziane już dawno temu, ale oczekiwania i nadzieje związane z serwisem WarnerMedia bynajmniej w tym czasie nie zmalały. Wielu widzów z całego świata już nie może się doczekać, kiedy serwis oferujący programy kilku głośnych stacji telewizyjnych i dwóch ważnych wytwórni filmowych zawita w ich progi. Trudno przy tym nie odnieść jednak wrażenia, że koronawirus pokrzyżował szyki HBO Max. Wśród ogłoszonych właśnie za pomocą zwiastunów otwierających produkcji serwisu brakuje bowiem największego hitu – specjalnego spotkania aktorów występujących w sitcomie „Przyjaciele”.

Jakie oryginalne filmy, seriale i programy pojawią się 27 maja na HBO Max? Platforma pokazała pierwsze zwiastuny.

Love Life

Anna Kendrick i Paul Feig to duet aktorsko-twórczy, który przyciągnie przed ekrany wielu użytkowników HBO Max. „Love Life” jest komedią romantyczną pokazującą zwariowane życie mieszkającej w Nowym Jorku Darby i historie różnych związków, w jakie zaangażowała się na przestrzeni lat. Produkcja ma być w zamierzeniu antologią, której każdy kolejny sezon będzie koncentrował się na innej postaci, pokazując jej życie od pierwszej do ostatniej miłości.

Legendary

Programy talent show od ponad dekady cieszą się olbrzymią popularnością w klasycznej telewizji, ale też na platformach VOD. HBO Max wyraźnie nie chciało pozostać w tym temacie w tyle za konkurencją. Z tego powodu powstał program „Legendary”, którego uczestnikami są undergroundowi tancerze baletowi. Tancerze zostaną przyporządkowani do kilku zespołów, które będą ze sobą rywalizować w ramach niesamowitych pokazów, żeby uzyskać status legendy.

Looney Tunes Cartoones

Pierwsze doniesienia na temat nowych krótkometrażowych filmów animowanych z serii „Zwariowane melodie” pojawiły się w czerwcu zeszłego roku. Łączna liczba zaplanowanych animacji ma wynieść 80 trwających po 11 minut odcinków, a ich bohaterami będą klasyczne postaci pokroju Królika Bugsa, Sylwestra, Kaczora Daffy'ego, Elmera Fudda czy Prosiaka Porky'ego. Czy powrót do klasycznej struktury przynoszącej powodzenie serii w latach 30. i 40. okaże się dobrą decyzją? Przekonamy się już wkrótce.

On The Record

Temat molestowania seksualnego w amerykańskich środowisku artystycznym od kilku lat zahacza o coraz więcej znanych postaci reżyserów, piosenkarzy i producentów. Dokumentalny film „On The Record” pokaże świadectwa ofiar przemocy seksualnej wewnątrz światka afroamerykańskiego rapu lat 80-90. Główną bohaterką produkcji jest Drew Dixon, która została wykorzystana przez jednego z założycieli słynnego Def Jam Records, Russella Simmonsa.

The Not-Too-Late-Show with Elmo

REKLAMA

HBO Max przygotowało również na początek swojej działalności nowość dla młodszych widzów. „The Not-Too-Late-Show with Elmo” połączy światy wieczornych talk show z „Ulicą Sezamkową”. Bohaterowie słynnego programu (tacy jak Ciasteczkowy Potwór, Liczyhrabia i Oskar Zrzęda) zorganizują swój własny program, do którego zaproszą różnorodne sławy muzyki, kina i przemysłu rozrywkowego. A całość poprowadzi mały Elmo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA