REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czyli to nie koniec. Dwa głośne seriale DC skasowane

Choć wydawało się, że porządki w HBO i DC już dobiegły końca i lada miesiąc powinniśmy spodziewać się raczej nowych, brawurowych zapowiedzi, to – jak widać – nowe kierownictwo korporacji nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. Dziś dowiedzieliśmy się, że platforma kończy pracę nad dwoma serialami komiksowego świata DC – „Doom Patrolem” i „Titans”.

26.01.2023
10:49
doom patrol
REKLAMA

Połączenie się Discovery i WarnerMedia brzmiało początkowo, jak informacja z kategorii tych, których konsekwencje dla klientów końcowych rozłożą się w czasie i miną lata, zanim będzie można zobaczyć, jaki rzeczywiście mają one wpływ. Zmiany jednak są rewolucyjne i często bardzo przykre dla widzów.

REKLAMA

Zaczęło się od brutalnego skasowania „Batgirl”, filmu niemalże gotowego do finalnych prac. Pod nóż poszedł między innymi „Demimonde”, serial J.J. Abramsa, zdecydowano zamknąć się również po 4. Sezonie „Westworld”, czyli jeden z tych tytułów, które w ostatnich latach były znakiem rozpoznawczym jakości produkcyjnej HBO.

„Doom Patrol” i „Titans” skasowane

Oba seriale opowiadają o superbohaterach DC (choć w zupełnie inny sposób), oba są aktualnie w środku emisji 4. sezonów i pewne jest, że kolejnych już nie będzie. James Gunn, który aktualnie odpowiada za DC Studios, czyli superbohaterską część korporacji, umył ręce i powiedział, że decyzja o skasowaniu obu produkcji została podjęta, zanim on przejął stery.

Przypomnijmy, że w sama telewizyjno-kinowa marka DC przechodzi poważne zmiany. Z rolą Supermana rozstał się Henry Cavill, pod znakiem zapytania jest obecność Gal Gadot (Wonder Woman) czy Ezry Millera (Flash). Co jakiś czas trafiają do sieci informacje czy plotki dotyczące zmian w DC, trudno jednak w tym zamieszaniu trudno być czegokolwiek pewnym. No, może poza tym, że zawieruchę przetrwa „Peacemaker”, za którego Gunn odpowiada osobiście.

REKLAMA
Doom Patrol skasowany

W tym momencie nie pozostaje nic innego, jak czekać na kolejny decyzje dotyczące nowych projektów oraz na zakończenia „Doom Patrolu” i „Titans”. Ten pierwszy jest dostępny w HBO Max, a drugi w Polsce dystrybuowany jest przez Netfliksa. Jak na razie dostępne są 3 pierwsze sezony.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA