REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

HBO Max w Polsce wystartuje dopiero w 2022 roku

HBO GO do HBO Max w Polsce miało zostać zaktualizowane w drugiej połowie 2021 roku. Pojawiły się jednak przesłanki, że stanie się to nieco później. Teraz to już oficjalne doniesienia.

03.09.2021
13:00
hbo max w polsce kiedy
REKLAMA

Jeszcze w grudniu minionego roku mówiło się, że HBO Max zadebiutuje w Europie w drugiej połowie 2021 roku. Jakiś czas temu platforma wystartowała jednak w 39 krajach Ameryki Łacińskiej. Jej włodarze postanowili skupić się na rozwoju HBO Max właśnie tam, przez co pojawiły się informację, jakoby jej premiera w Europie miała zostać przesunięta na późniejszy termin.

Nie było wtedy żadnej oficjalnej informacji, a dział marketingu HBO Polska napisał nam, że może się tak zdarzyć, ale jeszcze nie jest to pewne. Mogliśmy więc mieć nadzieję, że do tego nie dojdzie. Teraz sprawa wygląda już zupełnie inaczej.

REKLAMA

HBO Max w Polsce dopiero w 2022 roku

REKLAMA

Jak podaje The Hollywood Reporter podczas niedawnego festiwalu Series Mania we francuskim Lille prezes WarnerMedia na Europę, Bliski Wschód i Afrykę oraz Azję (z wyłączeniem Chin) Priya Dogra i dyrektor generalna HBO Max EMEA Christina Sulebakk powiedziały, że jeśli chodzi o Europę to serwis wejdzie najpierw do krajów skandynawskich i Hiszpanii, a dopiero potem na kolejne rynki, w tym do Polski.

Mieszkańcy krajów skandynawskich i Hiszpanii mają otrzymać dostęp do HBO Max jeszcze jesienią tego roku. Start platformy na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej zostanie natomiast opóźniony do 2022 roku.

Wczoraj poprosiliśmy dział marketingu HBO Polska o komentarz w tej sprawie. Dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie. To jest już pewne. HBO Max pojawi się w naszym kraju dopiero w przyszłym roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA