REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. TV /
 3. Filmy /
 4. Seriale

Dwa tygodnie do Sylwestra, a my już znamy nowości HBO na styczeń. Stacja pokaże odcinek specjalny „Euforii” i horror „Doktor Sen”

 Do 1 stycznia zostało jeszcze niecałe 14 dni, ale część widzów już myśli o tym, co obejrzy w przyszłym roku. Jako pierwsza swoje styczniowe nowości udostępniła stacja HBO. Na ekranach telewizorów już wkrótce zobaczymy za jej sprawą filmy „Doktor Sen” i „Ptaki Nocy” oraz opowiadający o początkach Rzymu serial „Romulus”.

18.12.2020
17:07
hbo nowości 2021
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery HBO w następnym miesiącu obejmą kilka głośnych serialowych hitów oraz długą listę hollywoodzkich produkcji z ostatnich dwóch-trzech lat. W telewizji zadebiutują m.in. filmy „Harley Quinn: Ptaki Nocy” i „Osierocony Brooklyn” z Brucem Willisem i Alekiem Baldwinem w rolach głównych oraz kilka amerykańskich dokumentów.

HBO nowości 2021 – najważniejsze hity stycznia:

Euforia (odcinek specjalny)

hbo nowości 2021 class="wp-image-475636"

„Euforia” to jeden z najpopularniejszych seriali HBO wypuszczonych w 2019 roku. W oczekiwaniu na zapowiedziany 2. sezon produkcji stacja postanowiła nagrodzić swoich fanów dwoma odcinkami specjalnymi. Pierwszy z nich opowiadający o świętach głównej bohaterki trafił już na HBO GO i spotkał się z pozytywnym odzewem recenzentów. A następny już za kilka tygodni obejrzymy w telewizji.

Powieść „Doktor Sen” nie cieszy się najlepszą opinią wśród wielbicieli twórczości Stephena Kinga, ale Hollywood nie mogło odpuścić okazji do zrobienia adaptacji sequela „Lśnienia”. Produkcja wyreżyserowana przez Mike'a Flanagana, w której główną rolę zagrał Ewan McGregor, spróbowała dodatkowo połączyć elementy obu wersji słynnego horroru (filmowej i książkowej). Jak jej to wyszło? Dowiecie się z naszej recenzji.

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Fani DC nie mają wątpliwości, że najlepszym elementem dotychczasowego DCEU była kreacja Harley Quinn wymyślona przez aktorkę Margot Robbie. Bohaterka zadebiutowała w filmie „Legion samobójców” i zdobyła tak dużą popularność wśród widzów, że wytwórnia Warner Bros. postanowiła dać jej solowy film. Quinn musiała go co prawda dzielić z grupą superbohaterek znaną jako Ptaki Nocy, ale nadal grała pierwsze skrzypce w wyprodukowanym na początku roku tytule.

W swojej recenzji otwierających odcinków „Romulusa” pisałem, że włoski miniserial zawiera wszystkie elementy uwielbiane przez fanów produkcji historycznych. Brutalna akcja, ludzkie dramaty, knowania ludzi sprawujących władzę i dawne przepowiednie – „Romulus” ma tego wszystkie w bród. O czym za kilka tygodni będą mogli się przekonać widzowie niemający dostępu do HBO GO.

REKLAMA

Co nowego obejrzymy na HBO w styczniu 2021 roku?

 • Znajdź mnie w Paryżu III, odc. 1 i 2 – premiera dwóch pierwszych odcinków 2 stycznia, HBO3
 • Doktor Sen – premiera 3 stycznia, HBO
 • Bóg płodności – premiera 7 stycznia, HBO
 • Niech gadają – premiera 10 stycznia, HBO
 • Cały świat Romy – premiera 14 stycznia, HBO
 • Wąż z Alabamy – premiera 14 stycznia, HBO
 • Osierocony Brooklyn – premiera 17 stycznia, HBO
 • Niezwykłe lato z Tess – premiera 21 stycznia, HBO
 • Pod drzewem grejpfrutowym: CC Sabathia – premiera 21 stycznia, HBO
 • Kłamstwo doskonałe – premiera 24 stycznia, HBO
 • Euforia, 2. odcinek specjalny – premiera 25 stycznia, HBO
 • Romulus, odc. 1 i 2 – premiera dwóch pierwszych odcinków 26 stycznia, kolejne we wtorki, HBO
 • Dopóki ślub nas nie rozłączy – premiera 28 stycznia, HBO
 • Poza podejrzeniem – premiera 30 stycznia, HBO
 • Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) – premiera 31 stycznia, HBO
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA